Құрметті әріптестер! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті әріптестер!
04 июня 2021

Құрметті әріптестер!

Инновациялық Еуразия университетіне 03.06.2021 ж. бастап 30.06.2021 ж. дейін IPR BOOKS ірі орыс тілді толықмәтінді электронды-кітапханалық жүйесіне тегін тестілік қолжетімділік ашылды.

Жеке тіркеуді университеттің компьютерінен алуға болады. IPRbooks ЭКЖ дербес есептік жазбасы бар пайдаланушыларға қолжетімділік үшін дербес логиндер мен парольдерді пайдалануды ұсынамыз.

Желі арқылы қашықтан кіруге арналған логиндер мен парольдер Интернет (www.iprbookshop.ru)

Оқытушыларға арналған бірыңғай логин мен құпиясөз (Барлығына арналған құпиясөз, ары қарай жүйеде дербес тіркеуден өту қажет):

Логин: ineu.kz

Құпиясөз: rmqcnsC5

ЭБС IPR BOOKS 140 000-нан астам басылымнан тұрады, оның ішінде 50 000-нан астамы-бірегей оқу және ғылыми басылымдар.

Мобильді құрылғылардан жұмыс App Store немесе Play Market-те IPRbooks Mobile Reader қосымшаларының көмегімен жеке тіркелгеннен кейін ғана мүмкін болады.

ИнЕУ баспасөз қызметі

(ИнЕУ Ғылыми кітапханасының ақпараты бойынша)