Шетелдік online тағылымдама «Экономика, басқару және бизнестегі заманауи тәсілдемелер: цифрлық трансформация және инновациялар» » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Шетелдік online тағылымдама «Экономика, басқару және бизнестегі заманауи тәсілдемелер: цифрлық трансформация және инновациялар»
19 февраля 2021

20 ақпанда «Бизнес және басқару» кафедрасының магистранттары, докторанттары мен оқытушылары Италияның Неаполь Везувиан университеті базасында «Экономикадағы, басқарудағы және бизнестегі заманауи тәсілдер: цифрлық трансформация және инновациялар» тақырыбында шетелдік online тағылымдамадан өтуді бастайды.

Тағылымдама аясында қолшатырлар мен әмияндар өндіретін ескі кәсіпорынға, сондай-ақ қайықтар мен яхталар шығаратын заманауи фабрикаға бару көзделген.

ЖОО – нан тағылымдама жетекшісі-МВА жетекшісі Нарынбаева Айна Серікқызы.

Егер сіз тағылымдамаңыздың қызықты әрі өнімді болуын қаласаңыз, біз сізді күтеміз және серіктес елдерде бейіні бойынша тағылымдамалар ұйымдастыруға дайынбыз.

Бірінші проректор,
Алиясова Анастасия Васильевна