ИнЕУ-чемпиондардың ЖОО! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ-чемпиондардың ЖОО!
17 февраля 2021

ИнЕУ-чемпиондардың ЖОО!

ИнЕУ «Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының түлегі Анна Шевченко шаңғы жарысынан Шығыс Еуропа құрлықтық Кубогында «күмісті» жеңіп алды.

Жарыс Алматы қаласындағы «Алатау» шаңғы-биатлон кешенінде өтті. марапат үшін Қазақстан, Ресей, Марокко және Қырғызстаннан келген жүзден астам спортшы күресті.

«Күміс» павлодарлық шаңғышы масс-стартта 15 шақырымды бағындырды. Бірінші болып ресейлік Лилия Васильева мәреге жетті, ол қашықтықты 40 минут 2,6 секундта бағындырды. Анна Шевченко көшбасшыдан небәрі 1,3 секундқа артта қалды.

Жарыстың алғашқы күнінде Анна Шевченко да тұғырдың екінші сатысына көтерілді - ол жеке жарыста Лилия Васильеваға он шақырымдық жарыста жол берді.

Аннаны керемет нәтижемен құттықтаймыз және жаңа жеңістер тілейміз. ИнЕУ өзінің талантты түлектерін мақтан тұтады!

Шығыс Еуропа кубогы-шаңғы тебуден Әлем чемпионаты мен кубокқа іріктеу кезеңі алдындағы жарыстар сериясы. Турнирде спортшылар Әлем кубогының кезеңдерінде өнер көрсету құқығына ие болу үшін ұпай жинауға мүмкіндік алады.

ИнЕУ баспасөз қызметі

(Pavlodarnews.kz сайтының ақпараты бойынша)