Құрметті Асхат Қанатұлы! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті Асхат Қанатұлы!
19 января 2021

Құрметті Асхат Қанатұлы!

Инновациялық Еуразия университеті оқытушыларының, қызметкерлерінің және студенттерінің мыңдаған ұжымы Сізді Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі лауазымына лайықты бекітілуіңізбен құттықтаймыз!

Сіздің ҚР Білім және ғылым министрі лауазымындағы бұдан былайғы қызметіңіз сіздің әлеуетіңізді, жинақталған тәжірибеңіз бен біліміңізді толық көлемде іске асыруға мүмкіндік беретініне, ал тамаша ұйымдастырушылық қабілеттеріңіз бен салмақты шешімдер қабылдай білу қасиетіңіз Қазақстан Республикасының білімі мен ғылымын бұлжытпай нығайтуға ықпал ететініне сенім білдіреміз!

Сіз білім беру мен ғылым саласындағы барлық озық инновацияларды іс жүзінде қолдана алдыңыз, білім берудің озық технологияларын тарта отырып, оларды қазақстандық шындыққа бейімдеп, елімізді жетекші деңгейге жеткізе алдыңыз.

Сізге мықты денсаулық, өз қызметіне деген сарқылмас қызығушылық, жаңа кәсіби биіктерге жету, алға қойған барлық жоспарларды жүзеге асыру үшін күш пен табыс тілеген шынайы тілектерімізді қабыл алыңыз!

ИнЕУ ректоры Е.Б. Никитин