Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтаймыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтаймыз!
15 декабря 2020

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнімен құттықтаймыз!

Қазақстанның Бас мемлекеттік мерекесіне орай Инновациялық Еуразия университетінің ұжымы ректор Евгений Борисович Никитиннің, университетіміздің үздік студенттері мен музыканттарының-«Сарыарқа» домбыра студиясының және «Бельканто» вокалдық студиясының қатысуымен фильм – концерт дайындады.

Құрметті әріптестер, студенттер мен серіктестер, Қазақстанның Тәуелсіздік күнімен құттықтауымызды қабыл алыңыздар!

Бағдарламада:

00:05 – «Көроғлы» күйі, авт. Дәулеткерей. «Сарыарқа» домбыра студиясының жетекшісі Берік Ақатаев, Айвар және Раушан Нағышпаевалар өнер көрсетеді.
02:26 – ИнЕУ ректоры Евгений Борисович Никитиннен құттықтау.
03:53 – Серік Рысбектің орындауында «Қазақстан» әні, авт. Р. Зайтов.
07:40 – «Аққу» күйі, авт. Н. Тілендиев. Орындайтын Айвар мен Раушан Нағышпаевалар.
10:20 – Студенттерді құттықтау:
Ақмарал Хамзина, Құқықтану мамандығының 3 курс студенті, ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасы Қорының стипендиаты, «KazEnergy» АҚ грантының иегері;
Серік Әлішер, «Бизнес және басқару» кафедрасының студенті, Солтүстік Қытай технологиялық университетінің Халықаралық грантының иегері;
Аяжан Қалиақпарова, «Бизнес және басқару» кафедрасының түлегі, ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасы Қоры стипендиясының иегері.
13:13 – «Қазақтай ел қайда» әні, орындайтын Абзал Абдоллаев.
17:05 – ИнЕУ студенттерінің қатысуымен музыкалық нөмір.

ИнЕУ баспасөз қызметі