Саяси сауаттылықты арттырамыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Саяси сауаттылықты арттырамыз!
04 декабря 2020

Саяси сауаттылықты арттырамыз!

2020 жылдың 4 желтоқсанында ИнЕУ студенттері саяси партиялар көшбасшыларының қатысуымен «Демократиялық бірлік. Жастар ұйымдарының саяси жұмыстағы жұмыс тәжірибесі» атты дөңгелек үстелдің жұмысына қатысты.

Дөңгелек үстелдің модераторы «Kaisar-kz» ҚБ төрайымы Алма Зайнуллақызы Қозбаева болды. Қатысушылар «Nur Otan» жастар қанатының көшбасшысы Хафиз Ғабит, «Ақ жол» жастар қанатының көшбасшысы Зауыт кеңес, Қазақстан Халық партиясы Жастар қанатының көшбасшысы Теміров Нұрболат және ИнЕУ тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер басқармасының басшысы Ташеков Шынболат спикерлерінің сөздерін тыңдады. Сөз сөйлеулерде жастардың саяси процестегі ұстанымы, халықтың электоралдық сауаттылығын арттыру әдістері, Қазақстан азаматтарының саяси мінез-құлық үлгісі және жастар ұйымдарының саяси саладағы жұмыс тәжірибесі туралы айтылды. Спикерлер жастардың саяси өмірге белсенді қатысу қажеттілігін ерекше атап өтті, өйткені жастар айқын саяси артықшылықтары бар, атап айтқанда өз идеяларына бейімділік, жаңа ойлар, стереотиптердің болмауы, білім, қуат, батылдығы бар әлеуметтік топ болып табылады.

Кездесу соңында студенттер "Еркін микрофон" диалог алаңына қатысуға шақырылды, онда студенттер спикерлерге сұрақтар қойып, пікір алмасты.

ИнЕУ баспасөз қызметі