ИнЕУ студенттері тағы да-бірінші! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттері тағы да-бірінші!
08 июля 2020

ИнЕУ студенттері тағы да-бірінші!

ИнЕУ студенттері медиация туралы үздік бейнеролик үшін «Медиация еріктісі-2020» кубогын жеңіп алды.

Павлодар медиация Орталығы жариялаған «Медиация туралы әркім білуі тиіс» облыстық конкурсында біздің балалар 2020 жылдың наурыз айында екі Павлодарлық ЖОО-ны айналып өтіп жеңіске жетті.

Халықтың құқықтық мәдениетін арттыру арқылы медиация қағидаттарын ілгерілету бойынша конкурс Павлодар облысы Қазақстан халқы Ассамблеясының волонтерлік орталығы қызметінің шеңберінде өткізілді.

Акция екі кезеңде өтті. Бірінші кезең студенттермен кездесу форматында, екінші - университет ішіндегі және жоғары оқу орны маңындағы аумақтағы жұмыстар туралы бейнероликтер байқауы түрінде өтті. Студенттер буклеттер таратты және өтіп бара жатқан адамдарға медиация дегеніміз не және оның артықшылықтары туралы түсіндірді.

Фейсбуктағы дауыс беруге сәйкес, «InEU Team» Инновациялық Еуразия университетінің белсенді-бірінші курс студенттері жеңіске жетті.

Көктемгі карантинге байланысты қатысушыларды марапаттау тек қазір ғана жүргізілді. «Медиация еріктісі-2020» жеңімпазының дипломы мен кубогын Медиация орталығының жетекшісі Ольга Николашина табыс етті.

Медиация арқылы даулар мен пікір-таластарды шешу-бұл болашаққа инвестиция.

Баршаңызға бейбітшілік және игілік. Балаларды жеңістерімен құттықтаймыз!

Жеңімпаздардың бейне ролигін мына жерден көре аласыз:

ИнЕУ баспасөз қызметі