Пайдалы демалыс! Бірінші күн » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Пайдалы демалыс! Бірінші күн
06 января 2020

Пайдалы демалыс! Бірінші күн

5 қаңтар күні ИнЕУ-де мектеп оқушыларына арналған қысқы IT-мектеп үшінші рет басталды. Оның ерекшелігі инклюзивтік топ жиналды.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында ИнЕУ волонтерлік қозғалысы ұйымдастырған IT-мектепте күзгі IT - мектепте оқитын есту және сөйлеу қабілеті бұзылған балалар да, жазғы каникулда оқыған қарапайым балалар да бірге оқытылады.Бүгін ұсынылған екі модуль: робототехника және компьютерлік графика – сауалнаманың қорытындысы бойынша балалардың өздері таңдап алды.
Инклюзивті топ сабақтарының бірінші күні балалар командада жақсы жұмыс істеп, бір-бірін еш қиындықсыз түсінетінін көрсетті. Қызықты және өнімді оқыту үшін университет робототехниканың жаңа жиынтығын және графикалық планшеттерді сатып алды.

Дария Болатқызы Абыкенова,
ИнЕУ ақпараттандыру басқармасының бастығы