ИнЕУ студенттеріне - қазақ тіліндегі әлемдік бестселлерлер! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ студенттеріне - қазақ тіліндегі әлемдік бестселлерлер!
04 декабря 2019

ИнЕУ студенттеріне - қазақ тіліндегі әлемдік бестселлерлер!

Әлемдік бестселлерлердің тағы 7 атауы ИнЕУ Ғылыми кітапханасының қорына " Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық" Рухани жаңғыру " бағдарламасы.

Бұл үш сөздіктер, халықаралық құқық бойынша екі томдық, Педагогика және кәсіпкерлік бойынша оқулықтар. Соңғы екі оқулық орыс тіліне аударылған: Х. Битам, Р. Шарп "цифрлық дәуірге арналған педагогиканы қайта қарастыру" және Д. Ф. Куратко "кәсіпкерлік. Теория, процесс, тәжірибе".

Оксфорд пен Кембриджде оқитын кітаптар бізде тек оқу процесінде ғана емес, ғылыми қызметте де пайдаланылатын болады. "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру. Болашаққа бағыт: рухани жаңарту " оқу залында ашық қолжетімді.

ИнЕУ Ғылыми кітапханасы