» » ИнЕУ-ге шығармашылық мамандықтарға оқуға келіңіздер!
14 июня 2019

ИнЕУ-ге шығармашылық мамандықтарға оқуға келіңіздер!

iИнЕУ-де шығармашылық мамандықтарға түсуге дайындық 3 жастан басталады және осындай  Павлодардағы жалғыз жоғары оқу орны екенін білесіз бе?

Алдымен – көркем студия «Малышок». 9 жастан – көркемөнер мектебі «Өнер». Содан соң – колледж және жоо – дизайн, сәулет.

• Доктор PhD, ИнЕУ профессорлары келешек студенттерді Татьяна Фомина бейнелеу өнері және сызу бойынша дайындайды.
  • 3 жастан оның тәрбиеленушілері облыстық және халықаралық конкурстарда жеңімпаз атанып,және олар жоғары оқу орындарына түсу кезінде жоғары бағаға ие болады.

"Өнер" диплом қорғаудан өтті. 14 жасар Анна Бадулина Оңтүстік кәріс k-pop жұлдызы BTS бойбэнді Ким Тэхён портретін суреттеді.
портрет

Yka  ZKZJi8
Кенеп, акрил, жүздеген суреттер, оншақты эскиздер, сығылған және себетке салынған, суретті және түсті шешім іздеу. Нәтижесінде мұғалімдердің  бағалары жоғары болды.

ИнЕУ-ге шығармашылық мамандықтарға өтінімдерді қабылдау  20 маусымнан 7 шілдеге дейін.
Мына телефондарға хабарласыңыз: 8 775 034 00 10.
Біз сіздерді күтеміз!

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі