ИнЕУ Орта Азиялық жоғары оқу орындарымен кәсіпкерлік дағдыларымен бөлісті. » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ Орта Азиялық жоғары оқу орындарымен кәсіпкерлік дағдыларымен бөлісті.
02 декабря 2021

ИнЕУ Орта Азиялық жоғары оқу орындарымен кәсіпкерлік дағдыларымен бөлісті.

Кездесу Ташкентте өтті. UniCEN бағдарламасы аясында диалог алаңында Қазақстан, Қырғызстан, Тәжікстан жоғары оқу орындарының өкілдері және американдық университеттердің серіктестері жиналды.

Инновациялық Еуразия университеті Халықаралық тұғырнамада ЖОО-ның кәсіпкерлік моделін құру тәжірибесімен бөлісті. Семинар өткізу мәртебесін, ИнЕУ бір себеппен алды. Бүгінгі таңда Павлодар жоғары оқу орнында Қазақстандағы UniCEN бағдарламасы аясында ең көп жоба жүзеге асырылуда.

- Біз ғылыми зерттеулердің сапасын арттыру, сондай-ақ әкімшілік саясат пен практика, американдық жоғары оқу орындарымен жұмысты құрылымдау саласындағы жобаларды жүргізу бойынша тәжірибемізбен бөлістік. Бұдан басқа, осындай деңгейдегі кездесулер Орталық Азия, сондай-ақ АҚШ - тағы әріптес жоғары оқу орындарымен бірлесіп, жаңа білім беру бағдарламаларын әзірлеуде әлеуетті арттыру бойынша тәжірибе алмасуға мүмкіндік береді, - дейді Инновациялық Еуразия университетінің ректоры Анастасия Алиясова.

Бүгінгі таңда Инновациялық Еуразия университетінде әйелдерге арналған бизнес-академия ашылды, STEM-білім беру енгізілді, Американың Old Dominion University университетімен бірлесіп жобалар іске асырылды, алдағы уақытта Қазақстан экономикасының дамуына белгілі бір үлес қосуға қабілетті ауқымды идеялар әзірленуде.

- Бұл сондай-ақ жергілікті экономика үшін білікті мамандардың экономикалық ықпалы мен дамуы үшін коллаборация мүмкіндігі және оқыту бағдарламаларының нәтижелілігін жақсарту үшін педагогикалық әдістер мен тәсілдерді бейімдеу. Кездесу нәтижесі 2021 жылдың желтоқсанында өтетін кезекті конкурсқа қатысу үшін тағы бес өтінім беру болды. Қазақстан мен Американың жоғары оқу орындары ғана емес, барлық Орталық Азия елдері серіктес болады, - деп жоспарларымен бөлісті ИнЕУ ректоры

ИнЕУ баспасөз қызметі