» » ИнЕУ-дегі өзін-өзі басқару күнінің қорытындылары туралы!
05 апреля 2019

ИнЕУ-дегі өзін-өзі басқару күнінің қорытындылары туралы!

DSC00683Инновациялық Еуразия университетіндегі өзін-өзі басқару күні аяқталды. Бұл сіздің күшіңізді сынап көру мүмкіндігі ғана емес, сонымен қатар, мұғалімнің жұмысы қаншалықты ауыр екенін түсіну ғана емес, сонымен қатар кейбіреулер үшін де - бұл сіздің өмір жолыңыздың анықтамасы.

Жүргізушінің құттықтау сөздері, «Нағыз студенттер» викторинасы - университет оқытушылары командаларға бөлінді:

• Дружбандар
  • Галерниктер
  • Б-шниктер

сонымен қатар әділқазылар мүшесі:

• ИнЕУ ректоры – Нурбек Кайролла
  • Стратегиялық даму жөніндегі проректор – Аязхан Нурмухамбетов
  • Академиялық жұмыс жөніндегі проректор – Ризат Рахимжанов

DSC00584DSC00598

DSC00634DSC00642
Бүгінгі желінің өзін-өзі басқару күні үш блокқа бөлінді. Бірінші блок - викторина. Екіншісі инстаграмды үйренуге арналған, онда мұғалімдер түпнұсқалық селфи жасады. Үшінші блок командалық дайындық, жаттығу бойынша қорытынды болды («Болашақ ИнЕУ» сурет қағазында).

Өзін-өзі басқару күнін қорытындылау үшін Жастар ісі жөніндегі комитеттің төрағасы Ризат Русланович Рахымжановқа сөз берілді. Номинация бойынша ең шығармашылық «Галерниктер» болды, ең ұйымдастырылған - «Дружбандар», ал ең жағымды «Б-шниктер» болды.

DSC00644DSC00650

DSC00646DSC00666
Бүгін өте қызықты әрі қызықты өтті. Барлық командаларға сертификаттар мен дәмді сыйлықтар берілді. Топ мүшелерінің бірі Бибігүл Еркенқызы Кильдибековна («Шетел тілдері және аударма ісі» кафедрасының оқытушысы) сұхбаттасуды өз эмоцияларымен бөлісті.

-Күн сәтті өтті. ИнЕУ-дің осындай шығармашылық ұжымда болу керемет екеніне тағы да көзіміз жетті! Әрқайсысымыз өзімізді команданың құрамдас бөлігі ретінде дәлелдегім келеді, біз Инновациялық Еуразия университетінің рухын сезіндік, ол бізге жетуге көмектеседі, біздің мақсаттарымызға қол жеткізуге, инновациялық университет деңгейіне жетуге ұмтылуымызға көмектеседі. Біздің студенттерге рахмет! Біз ортақ мақсаттарға қол жеткізуге тырысып, бір бағытта ойланып жатқанымызға тағы да көз жеткіздік. Ең қызықты байқау - ИнЕУ-дің келешегі туралы болжам. Кім біледі, мүмкін, біздің фантастикалық идеялар жақын болашақта біздің сыйлығымыз болар...

Студенттік өзін-өзі басқару күнін жабылуы жауапты студенттердің осы мерекені өткізуге барлық күш-жігерін жұмсамағанын көрсетті. Дублер-студенттер-біздің университет үшін ауқымды және маңызды жұмыс жасады.

ИнЕУ – жетістікке апарар жол!
ИнЕУ баспасөз қызметі