ИнЕУ «Жасыл ел» құрылыс жасағы студенттер жатақханасын жөндеуді аяқтады » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ «Жасыл ел» құрылыс жасағы студенттер жатақханасын жөндеуді аяқтады
29 июля 2021

ИнЕУ «Жасыл ел» құрылыс жасағы студенттер жатақханасын жөндеуді аяқтады

ИнЕУ-де «Жасыл ел» қолдауымен «InEU Team» құрылыс жасағы құрылды. Оған ИнЕУ-дің 8 студенті және ИнЕУЖК-нің 2 студенті кіреді. Шілде бойы құрылыс отрядтары Студенттер үйін жаңа оқу жылына дайындады – косметикалық жөндеу жұмыстарын жүргізді. Жұмыс көлемі үлкен болды-4 қабатта 50-ден астам бөлме.

Ұлдар мен қыздар бөлмелерді тазалап, бөлмелердің қабырғалары мен төбелерін ретке келтірді - сылап, әктеп, бояды. Едендер ауыстырылды - олар ағаш тақтайшаларды аралап төседі, линолеум төседі. Ескі жиһазды алып, жаңасын жинап, орнатты.

28 шілдеде оларға «Жасыл ел» медиа-отряды келді. Ол «InEU team» жасағының жауынгерлерімен бейне түсірді. Қазір соңғы жұмыстар жүргізілуде-студенттер бөлшектелген жиһаз бен құрылыс қоқыстарын қоқыс орнына шығару үшін шаруашылық ауласына тасымалдауда.

Тамыз айында ИнЕУ-дің «Жасыл ел» екінші жасағы жұмысқа кіріседі. Бұл жолы-еріктілер. Балалар жалғыз тұратын зейнеткерлер мен мүгедектерге ауланы тазалауға, ұсақ жөндеу жасауға, жиһазды жылжытуға және т.б. көмектеседі.

Еріктілердің көмегіне мұқтаж адамдардың тізімі жасалды.

ИнЕУ баспасөз қызметі