Біз алғашқы ондыққа барамыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Біз алғашқы ондыққа барамыз!
04 июня 2021

Біз алғашқы ондыққа барамыз!

ИнЕУ Қазақстанның үздік көпсалалы жоғары оқу орындарының Ұлттық рейтингінде 11-орынға көтерілді! Тағы бір серпіліс және Біз ондықтамыз!

ИнЕУ-білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз агенттік (IQAA) өткізетін рейтингте ірі мемлекеттік және ұлттық жоғары оқу орындарымен қатар ҚР Үздік көп бейінді жоғары оқу орындарының отыздығына кірген жеке университет. Қазақстандық жоғары оқу орындарының бір бөлігі қорытынды бағаның 33% - ын жинамай немесе басқа да себептер бойынша рейтингке енбеді.

2020 жылы біздің университет 19 көпсалалы ЖОО арасында 12-орынды иеленді. Қысқа мерзім ішінде ИнЕУ командасы рейтингтегі жағдайға әсер ететін факторларды едәуір жақсарта алды. Бұл карантинге байланысты асқынуларға қарамастан!

Біз студенттер мен түлектердің бағалауы, жұмыс берушілердің беделі бойынша рейтинг көшбасшыларымен бір деңгейде тұрмыз. Алдағы жылы ЖОО-ның Академиялық қызметіндегі бірнеше ұстанымды нығайтуға баса назар аударылатын болады.

Барлығы нақты, бәрі шешіледі! Үздік ондыққа кірейік!

ИнЕУ баспасөз қызметі