Дені саудың рухы сау! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Дені саудың рухы сау!
18 марта 2021

Дені саудың рухы сау!

«Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының оқытушылары студенттерге шаңғы базасында кезекті сабақтар өткізді.

Усолка шағын ауданының «Ертіс» шаңғы базасында кафедра оқу процесі шеңберінде практикаға бағытталған пәндер бойынша тұрақты түрде сабақтар өткізеді. Бұл жолы таза ауаға «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасының 3 курс студенттері және «Спорт және допингке қарсы қамтамасыз ету» білім беру бағдарламасының 1 курс студенттері шықты. Сабақтар «Оқыту әдістемесімен шаңғы» пәні аясында өткізіледі. Оқытушылар шаңғы спорты ағзаға жан-жақты жағымды әсер етеді, физикалық дамуды жақсартуға, шынығуға, денсаулықты нығайтуға көмектеседі, сонымен қатар жүрек-тамыр, тыныс алу және жүйке жүйесіне пайдалы әсер етеді. Сонымен қатар, сырғанау барысында студенттер көптеген жағымды эмоциялар, сергектік пен қуат алады.

Пандемия көрсеткендей, күшті иммунитеті бар адамдар үнемі жаттығулар жасайды, коронавирус ауруы оңай өтеді, олар тезірек қалпына келеді. Сондықтан мұндай сабақтарды алдын-алу мақсатында қазіргі жағдайда өткізу өте маңызды.

ЖР - 404 тобының студенті
Малика Бекболат