«Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының аға оқытушысы, NFC чемпионы Фанил Рафиковпен тікелей эфирге қатысуға шақырамыз! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » «Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының аға оқытушысы, NFC чемпионы Фанил Рафиковпен тікелей эфирге қатысуға шақырамыз!
27 января 2021

Фаниль Рафиков - ИнЕУ «Спорт және дене шынықтыру» кафедрасының аға оқытушысы. Ол 27 жаста. Ол жеңіл салмақтағы NFC чемпионы. Спортшы бұл атақты 29 қаңтарда NFC 28-де Серікбай Ходжабаевты жеңіп алды. Бұл Рафиковтың мансабындағы 19 жеңіс.

Фанил Фархатовичпен біз ең қызықты мәселелерді талқылаймыз:
● Ходжабаевпен жекпе-жек қалай өтті?
● Университеттегі жұмысты белсенді спорттық қызметпен қалай біріктіруге болады?
● Оның лақап аты Ноғай нені білдіреді?
● Дуэль көрінісі-бұл шоу ма, әлде жекпе-жектің басы ма?
● Қуат Хамитовпен жекпе-жек болады ма?

Тікелей эфир 8 ақпанда сағат 12:00-де ИнЕУ-дің Instagram-дағы ресми парақшасында өтеді @ineuofpage

Ескертпе: NFC – Naiza Fighter Championship – MMA-аралас жекпе-жектен турнирлер өткізетін ірі қазақстандық ұйым.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(маркетинг бөлімінің ақпараты бойынша)