Құрметті оқытушылар, студенттер, магистранттар мен докторанттар! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Құрметті оқытушылар, студенттер, магистранттар мен докторанттар!
28 декабря 2020

Құрметті оқытушылар, студенттер, магистранттар мен докторанттар!

Сіздерді «Жыл ғылымы – 2021» халықаралық презентациялар байқауына қатысуға шақырамыз. Байқауды ұйымдастырушы-Ғылым және шығармашылық қоғамы (Казань қ., Ресей Федерациясы)

Байқауға MS Power Point презентациялар форматында орындалған жұмыстар қабылданады. Барлық ғылыми бағыттар қарастырылады.

Байқауға қатысушылар таңдалған ғылыми бағыт (ғылыми тақырып) аясында оқылатын (оқытылатын) материалға арналған авторлық презентацияны жіберуі керек. Конкурстық материалдың таңдалған тақырыбы, сондай-ақ презентацияны орындау сауаттылығы, жұмысты ұсыну креативтілігі және т. б. бағаланады.

Байқау қорытындысы бойынша түрлі номинациялар бойынша жеңімпаздар жарияланады («Креативті ғылыми жұмыс», «Үздік шығармашылық негіздеме» және т.б.). Номинациялар мақалалар сапасының жалпы деңгейіне және қатысушылар санына қарай қалыптастырылады.

Әрбір қатысушы конкурс қорытындысы бойынша Ресей поштасы/Электрондық пошта (автордың таңдауы бойынша) арқылы конкурс қатысушысының/жеңімпазының дипломын (баспа/электрондық нұсқа) алады.

Конкурстық материалдарды қабылдау 2021 жылғы 28 қаңтарға дейін өтеді (қоса алғанда).

Конкурсқа ұсынылады:

• аты-жөні болуы тиіс қатысушының өтінімі «Өтінім_ (қатысушының тегін көрсету қажет)», мысалы, «Өтінім_Петров» және т.б;
  • конкурсқа қатысу төлемінің түбіртегінің скан (көшірмесі);
  • Power Point форматындағы презентацияның электрондық нұсқасы.

Барлық материалдар электрондық пошта мекенжайына жіберіледі: ontvor@yandex.ru

Іс-шара туралы толық ақпаратпен ақпараттық хатта және Ғылым және шығармашылық қоғамының сайтында таныса аласыз http://on-tvor.ru «Іс-шаралар» бөлімінде.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(Ғылыми-ұйымдастыру жұмысы және халықаралық ынтымақтастық бөлімінің
жетекші маманы А. П. Абраменконың ақпараты бойынша. Тел. 8 (7182)31-64-83)