ИнЕУ-дегі Дүниежүзілік кәсіпкерлік апталығы » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ-дегі Дүниежүзілік кәсіпкерлік апталығы
08 ноября 2020

ИнЕУ-дегі Дүниежүзілік кәсіпкерлік апталығы

Студенттерді, оқушыларды және жеке бизнесін армандайтындардың барлығын Қазақстанның кәсіпкерлік саласындағы жетекші сарапшыларымен онлайн-кездесулерге қатысуға шақырамыз! Қатысу тегін!

23-30 қараша аралығында бүкіл әлемде Бүкіләлемдік кәсіпкерлік апталығы - Global Entrepreneurship Week (GEW) Central Asia 2020 өтуде. GEW-бұл кәсіпкерлік мәдениетті қалыптастыруға және жастардың кәсіпкерлік әлеуетін дамытуға бағытталған халықаралық қозғалыс. Инновациялық Еуразия университеті кәсіпкерлік ЖОО ретінде бұл қозғалысты қолдайды. Қазақстанда GEW аясында біз жоғары оқу орындары мен колледждердің студенттері, мектеп оқушылары және кәсіпкерлік рухымен қамтылған барлық адамдар үшін кәсіпкерлермен бірқатар өзекті кездесулер өткізуді шештік.

Кездесулер ZOOM платформасында 2020 жылдың 25-27 қараша аралығында өтеді.

Сілтеме: https://us02web.zoom.us/j/9392973252?pwd=UmxCVmR1TFhvS1dHQmkxdTlCaGVuZz09
Конференция идентификаторы: 939 297 3252
Қатынау коды: ineu146

Іс-шара бағдарламасы:

Ұйымдастырушы: ИнЕУ кәсіпкерлікті дамыту және инновациялар орталығының директоры, э.ғ.к., доцент, PhD, Смағұлова Зубираш Қалыбекқызы.

Байланыс телефоны: +77017305411, e-mail: dir_crpi@ineu.kz , smagulova1111@mail.ru

ИнЕУ баспасөз қызметі