Студенттерді «Кәсіпкерлік: айтылмаған әңгімелер» атты онлайн кездесуге шақырамыз » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Студенттерді «Кәсіпкерлік: айтылмаған әңгімелер» атты онлайн кездесуге шақырамыз
05 ноября 2020

2020 жылдың 16 қарашасында сағат 16:00-де ZOOM платформасында Жаһандық кәсіпкерлік апталығына арналған кездесу өтеді.

Ұйымдастырушылар: «Жастар бастамаларын дамыту орталығы» КММ және облыстық кітапхананың Америка бұрышы.

Спикерлер:

• Аурика Дяк - кәсіпкер, этномәдени бірлестіктің төрағасы;
  • Арман Султанбек - жеке кәсіпкер, Citizen-To-Citizen Diplomacy жобасының жетекшісі, Open World 2010 бағдарламасының түлегі;
  • Аракел Хидирян - бизнесмен, стартапер.

Шақырылған кәсіпкерлер кәсіпкерліктің мүмкіндіктері мен перспективалары туралы айтып, өз тәжірибелерімен, табыс тарихымен бөліседі және барлық сұрақтарыңызға жауап береді.

ZOOM конференциясына қосылу
Конференция идентификаторы: 854 8038 4240
Қатынау коды: 799581

Дүниежүзілік кәсіпкерлік апталығы-бұл әлемнің түкпір-түкпірінен келген кәсіпкерлер үшін өздерінің жетістіктері мен табыстары, проблемалары мен сәтсіздіктері туралы айтуға, қоғам тарапынан естіліп, әлемде кәсіпкерлікті дамытудың маңыздылығы туралы мәлімдеуге мүмкіндік береді.

ИнЕУ баспасөз қызметі
(Жастар бастамаларын дамыту орталығының ақпараты бойынша)