Жастар ісі жөніндегі Комитет ынтымақтастыққа шақырады! » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Жастар ісі жөніндегі Комитет ынтымақтастыққа шақырады!
14 сентября 2020

Жастар ісі жөніндегі Комитет ынтымақтастыққа шақырады!

Жастар ісі жөніндегі Комитет ынтымақтастық үшін студенттердің шығармашылық тобын жинайды. Сіз университетте студенттік өмірді ұйымдастыру бойынша қызықты жұмыс таба аласыз.

Сіз жігерлі, креативті, көпшілсіз бе! Біз бірге студенттік жылдарды жарқын және көңілді етеміз. Сіз қарым-қатынас, топтық жұмыс, түрлі іс-шараларды ұйымдастыруда жақсы тәжірибе аласыз: флэш-мобтар, көрмелер, концерттер, дискотекалар, конкурстар, челлендждер, еріктілер акциялары және басқалар.

Жастар ісі жөніндегі Комитет - бұл өзін-өзі басқарудың бір түрі, достарының кең ауқымы, сабақтан тыс пайдалы қызмет.

Instagram-ға жазылыңыз @ineu_team, директке жазыңыз немесе қоңырау шалыңыз: +7 705-405-29-43, + 7 776-444-49-79 WhatsApp.

ИнЕУ баспасөз қызметі