Білім мен ғылымның интеграциясы-болашаққа қадам » Инновациялық Еуразия Университеті
» » Білім мен ғылымның интеграциясы-болашаққа қадам
11 апреля 2023

Білім мен ғылымның интеграциясы-болашаққа қадам

2023 ж. 13-14 сәуірде Инновациялық Еуразия университетінде Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым академиясының «Білім мен ғылымның интеграциясы-болашаққа қадам» атты XLIX Халықаралық ғылыми – практикалық конференциясы өтеді

Конференцияның ұйымдастырушылары Қазақстан Республикасының Кіші Ғылым академиясы және Инновациялық Еуразия университеті болып табылады. Форум жұмысына 166 - тан адам қатысады, олардың 57-і мектеп оқушылары. Оның 57-сі мектеп оқушылары.

Конференция жеңімпаздарына дипломдар табыс етіледі. Қатысушылардың барлық баяндамалары Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым Академиясының «Білім және ғылым интеграциясы-болашаққа қадам» атты XLIX Халықаралық ғылыми – практикалық конференциясының материалдар жинағына енеді.

Конференцияға қатысушылар ZOOM бағдарламасын пайдалана отырып, offline режимінде де, online режимінде де сөз сөйлей алады.

Конференцияның ашылуы 2023 жылдың 13 сәуірінде, сағат 10.00-де ИнЕУ акт залында, № 1 корпуста (Ломов көшесі, 45) өтеді.

Ұйымдастыру комитеті