ИнЕУ Георгий Ореховқа көмектесу үшін шұғыл ақша жинауды жариялайды » Инновациялық Еуразия Университеті
» » ИнЕУ Георгий Ореховқа көмектесу үшін шұғыл ақша жинауды жариялайды
14 января 2022

ИнЕУ Георгий Ореховқа көмектесу үшін шұғыл ақша жинауды жариялайды

ИнЕУ ВТиПО-402 тобының студенті Георгий Ореховқа көмектесу үшін шұғыл ақша жинау туралы хабарлайды. Оның үйі өртеніп кетті. Қаражат бірінші кезекте киім-кешек, азық-түлік және т. б. сатып алуға қажет.
Ақшаны Kaspi - ге жіберіңіз
8 705 405 29 43 (Александр П)
Міндетті түрде «көмек» белгісімен!
Немесе картаға:
4400 4301 6374 2429
Павлодар облысы ТЖ департаментінің мәліметінше, өрт туралы хабарлама 12 қаңтарда сағат 21: 35-те «Энтузиаст» бағбандығынан (Дачный ш / а) келіп түсті. Бір қабатты кірпіш үйдің ағаш конструкциялары 80 шаршы метр алаңда өртенді.
Барлау барысында аға өрт сөндіруші Фархат Якупов (ПАУ/ИнЕУ түлегі) ас үйден 27 литрлік газ баллонын тауып, оны жарылыстың алдын алып, қауіпсіз жерге шығарды. Жарайсың, жігіт!
Өртті сөндіруге ТЖД жеке құрамының 16 қызметкері мен 6 техника жұмылдырылды. Өрт 22:49-да толықтай сөндірілді. Бақытымызға орай, қаза тапқандар мен зардап шеккендер жоқ. Себеп пен залал анықталады.
Қазір ИнЕУ-де үйдің күйіп қалған бөліктерін бұзып бөлшектеуге көмектесу үшін еріктілерді жалдау және оны одан әрі қалпына келтіру мәселесі қарастырылуда.

ИнЕУ баспасөз қызметі