» » Туған күніңізбен, Айсұлу Төлеуқызы!
09 марта 2021

Туған күніңізбен, Айсұлу Төлеуқызы!

«Инновациялық Еуразия университеті» ғылыми-білім беру консорциумының басшылығы мен ұжымы «Әлеуметтік-гуманитарлық білім және Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының аға оқытушысы Ташимова Айсұлу Төлеуқызын туған күнімен құттықтайды!

Құрметті Айсұлу Төлеуқызы, Инновациялық Еуразия университетінің өміріне қосқан үлесіңіз үшін алғысымызды білдіреміз. Біз сіздің ауыр еңбегіңізді, мамандыққа деген адалдығыңызды, кәсібилігіңізді және жұмысқа деген жауапты көзқарасыңызды жоғары бағалаймыз.

Сіздерге шын жүректен зор денсаулық, амандық, ой-ниетіңіздің орындалуын, жағымды эмоциялар, оптимизм мен ертеңгі күнге деген сенімділікті тілейміз. Жақындарыңыз, достарыңыз бен оқушыларыңыз әрқашан сізбен бірге болсын.