МЕРЕКЕ ҚАРСАҢЫНДА

Опубликовано в: Жаңалықтар

Жаңа жыл жақындап қалды! Бұл сиқырлы мерекені қарсы алуға Инновациялық Еуразия университетінің оқытушылары мен студенттері жаппай дайындалады. Жаңа жылды күтуде біздің университет әдемі күйге еніп, түрлі-түсті болып арайлана түсті.
Бас корпустың алдында қардан соғылған Аяз ата, Ақшақар және 2015 жылдың нышаны Қойдың мүсіні тұр. Кешкі уақытта жаңажылдық иллюминациялармен ағаштар жарқырайды.

novogodnie ukrasheniya 1novogodnie ukrasheniya 2

Инженерлік академияның студенттері оқу аудиторияларын безендірді. Әр кабинет өзінше дәстүрлі және креативті түрде безендірілген. Әшекейленген шыршалар, жылтырақтар, көптеген ақ қар бүршіктері және де Аяз Ата мен Ақшақар.
Вс-402 тобының студенттері ерекше мерекелік көңіл күй сыйлады, керемет аққаланы «Машина жасау» мамандығының үшінші курс студенттері жасады, МТП-402 тобының студенттері кабинеттерді мультфильм кейіпкерлерімен безендірді. Энергетика және металлургия департаментінің студенттері төртінші қабатты жаңажылдық ертегіге айналдырды.

novogodnie ukrasheniya 3novogodnie ukrasheniya 4

Жалпы барлық жерде, бас ғимараттың кафедраларында, аудиторияларында, үзіліс арасында және дәліздерінде де мерекелік көңіл күй орнады. Барлығы маңызды шаруаларымен: оқытушылар-емтихан материалдарын дайындаумен, пәннің оқу-әдістемелік кешенін жинақтаумен, тізімдемелерді толтырумен, ал студенттер курстық жұмыстарды қорғаумен, босатылған сабақтарды өтеумен, рейтинг балдарын көтерумен айналысты.
Келе жатқан Жаңа жылдарыңызбен! Барлықтарыңызға қысқы сессияда сәттілік тілейміз!

Динагуль АЙГУМУСОВА,
Оксана ЕРМАКОВА,