ИнЕУ-дегі бизнес-кейстің нәтижелері туралы

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG 0410

Инновациялық Еуразия университетінде "Кемел Кәсіпкер" бизнес-кейстің шешімі бойынша чемпионаттың қорытындысының шешімі дайын болды.

Бастапқыда конкурсқа 30 команда қатысты, оның ішінде ең мықты деп танылды. Чемпионатқа қатысушылар ERG (Еуразиялық топ), Microsoft, Марс сияқты экономиканың әртүрлі секторларындағы ірі қазақстандық компаниялардың бизнес-мәселелеріне шешім қабылдады.

Тапсырма ретінде студенттерге сыни бизнеске қатысты жағдайларды талдауға арналған мүмкіндіктерді ашуға, шығармашылық пен инновацияны көрсетуге, дәстүрлі емес әдістерді табуға және өздерінің ұсыныстарын кәсіпқойларға - чемпионаттың судьялары болып табылатын мамандарға ұсыну ұсынылды.

IMG 0254IMG 0383IMG 0378IMG 0344

Сонымен қатар қазылар алқасына облыстық кәсіпкерлер, компания қызметкерлері, сондай-ақ ИнЕУ «Бизнес, білім және құқық» факультетінің өкілдері шақырылды.
Нәтижесінде бірінші орынды екі команда бөлді: IronBank, миллиардерлер.

IMG 0391 IMG 0387

Чемпионат жеңімпаздары BigIdeasCamp жазғы бизнес-лагеріне қатысады.

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 125 Время
Жаңартылды Wednesday, 17 April 2019 11:15

Пікір қалдыру