ИнЕУ-де Наурыз

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG 34531ИнЕУ студенттері мен оқытушылары Наурызды көңілді қарсы алды!

Мереке сәтті өтті.  Студенттер қазақтың әндерін айтып, билерін биледі. Атмосфера өте жақсы.Келген қонақтардың көңіл-күйлері жоғары болды.

Кафедралар әр халықтың тағамдарын, киімдері мен салт дәстүрін  көрсетті. Мысалы "Филология және журналистика" кафедрасының оқытушылары қалаушыларға белорус тағамдарын ұсынды. Мұнда брлық тағамдар түрлері болды: саңырауқұлақпен ыстық варениктер, дранниктер, пирогтар, құймақ түрлері. "Құқық" кафедрасы  орыс халқының тағамымен таң қалдырды, ал қазақ дастарқанын "Ауыл шаруашылығы және биоресурстар" кафедрасы көрсетті.

DSC07897   DSC07885

IMG 3516DSC07890

Бүгінгі концерттің ерекшелігі ИнЕУ-дің театрлық топтарының премьерасы болды. Жаңадан бастаушылар «Кішкентай ханзада» пьесасын қойды.
Юлия Захарчуктың үйірме жетекшісінің айтуынша, кішкентай ханзада туралы әңгіме өмір сүруге, өзін сүюге және сенуге үйретеді. Бұл әңгімелердің көбі қанатты және бүкіл әлемге таралды.
Юлия пьеса кезінде жігіттердің керемет бәрі өте жақсы деңгейде болғанын айтты. Режиссердің Жеңіс күніне арналған әдеби және музыкалық шығарма туралы идеясы.

IMG 3542IMG 3760

Қонақтар өте риза болып, көтеріңкі көңіл күймен қайтты.

DSC07870IMG 3502

Естеріңізге түсірейік ИнЕУ Наурыз мерекесін әрі қарай Ертіс жағалауында 22 наурыз күні жалғастырады.

Келем деушілергі есік ашық!

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 84 Время
Жаңартылды Wednesday, 20 March 2019 14:20

Пікір қалдыру