"Атамекен" ұлттық кәсіпкерлік палатасында маркетологтардың Халықаралық мектебі презентациясы өтті

Жарияланды: Жаңалықтар

DSC07408

Маркетологтардың Халықаралық презентациясы бүгін "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлік  палатасында өтті. Кездесуде бизнес-жаттықтырушы,  Қазақстан федерациясы маркетинг президенті, жарнамалар және PR Тимур Сабитов сөз сөйледі.

Кездесуге Инновациялық Еуразия Университетінің ректоры Марат Баяндин қатысты.

Тимур Сабитов Халықаралық маркетологтардың мектебінің аймақтық бөлімшелерінде оқытудың  мүмкіншіліктері мен ерекшеліктері туралы айтылды. Маркетингте бірқатар инновациялық бағыттар ашты, үлкен отандық компанияларда жұмыс істейтін студенттердің, орта және шағын бизнестегі, стартаптардағы тәжірибесінің нақты мысалдарын келтірді.

Оның айтуынша, маркетингтік мектеп бірнеше бағытта жұмыс істейді: теориялық білім нақты практикалық жұмыспен қамтамасыз етіледі. ТМД-дағы және шетелдерде танымал бизнес-жаттықтырушылар, олар көбінесе ірі, сәтті жұмыс істейтін компаниялар басшылары болып табылады, кәсіпкерлерді маркетинг және басқару негіздерін үйретеді. Тимур Сабитов Халықаралық маркетологтардың мектебінің тұсаукесерінде қойылған сұрақтарға толық жауап берді. Мысалға, оқу бағдарламасының форматы 12 сағаттың 18 модулін қамтиды. Маркетинг мектебінің толық курсы 12 аптаға созылады. Кафедра соңында өз бизнесін одан әрі дамытуға, әлемдік нарық пен халықаралық дипломды игеруге ықпал ететін білімдер мен дағдыларға ие болады, олар Еуропада, Ресейде және Қазақстанда келтірілген.

DSC07600DSC07598DSC07445DSC07579

Жоба жетекшісінің айтуы бойынша  жаттықрушылар үшін бұл баға өте қолайлы. Және де бұл соманы біпнеше этапта өтеуге болады. Оқу үшін төлемақы жылына бір рет қана.осыдан кейін түлек жаңартылған курстарды тегін тыңдай алады. Тағыда бір ерекшелік. Егер курсант, бір-екі сбабақтан кейін білім керек емес деген шешімге келсе ол  100% өзінің ақшасын қайтарып ала алады.

Маркетологтардың Халықаралық Мектебінің ашылуы ИнЕУ базасында жоспарлануда, яғни 15 наурызда. Оған қазақстандық эксперттер мен облыстың маркетинг пен бизнес өкілдері қатысады.

DSC07534DSC07431 1

Сонымен бірге бизнес-жаттықтырушы, Қазақстан федерациясы маркетингінің президенті, жарнамалар мен  PR Тимур Сабитов үшкүндік  жұма, сенбі және жексенбі күндері тренинг өткізеді. ( 15, 16 және 17 наурыз), ИнЕУ коворкингісінде (М. Горький к-сі 102/4, к. 209)

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 116 Время