ИнЕУ-дің есігі Омбы облысы мен Омбы тұрғындары үшін әрдайым ашық.

Жарияланды: Жаңалықтар

WhatsApp Image 2019-03-14 at 17.49.28

Инновациоялық Еуразия университетінің (ИнЕУ) еісіг Омбы облысы мен Омбы тұрғындары үшін ашық. Жақын арада бұл аймаққа біздің маманымыз Инновациялық Еуразия униерситетінің артықшылығы мен мүмкіндіктері жайлы айтуға бармақ.

Омбының білім беру мекемелерімен қарым-қатынасымызды нығайтуға ынтымақтастық Меморандумына ИнЕУ ректоры Марат Баяндин мен Омбы қаласы (РФ) "Қазақ ұлттық-мәдени орталық" РҚМ жетекшісі  Жанат Бекмағомбетов қол қойды.

WhatsApp Image 2019-03-14 at 17.48.41WhatsApp Image 2019-03-14 at 17.49.09

Ж.Бекмағомбетовтың ойынша, ИнЕУ-дің білім беруі Омбы тұрғындарына жоғары білікті маман болу үшін үлкен мүмкіндік:

- ИнЕУ - бұл Омбыдағы этникалық қазақтар үшін қолжетімді болатын ең жақын, өте мықты университет. Сіздің университетіңіздің жақсы жағдайлары бар, олар резервтік нұсқа ретінде емес, бастысы ретінде қарастырылады. Соның ішінде үлкен гранттық қолдау. Егер коммерциялық жобалар туралы әңгімелесу - оқыту, олар біздің жетекші университеттермен салыстырғанда арзан. Қазақстандық білім орыс тілінен де жаман емес. ИнЕУ шетелде оқуға көбірек мүмкіндіктер береді. Бұл барлық ресейлік жоғары оқу орындары ұсына алмайды, - дейді Дж.Бекмағомбетов.

Ресей орталығының делегациясы ИнЕУ-ге Омбыдағы Қазақстанның консультантының тапсырысы бойынша келді в Омске. Сапар аясында ИнЕУ жетекшілерімен кездесу,  университет ішінде экскурсия болып, ынтымақтастық меморандумына қол қойылды.

WhatsApp Image 2019-03-14 at 17.49.19

WhatsApp Image 2019-03-14 at 17.48.19

- нЕУ - Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарының бірі. Павлодар қаласының Омбыға қатысты ыңғайлы орналасуы. Ата-аналар, әрине, оқуда ыңғайлы болады. Балаларға оңай жету оңай - автобус қызметі орнатылып, ұшақ жақын арада ұшатын болады », - деп атап өтті Л.Г. Полищук атындағы № 97 мектеп директорының орынбасары Жанай Боранбаевич Абульханов.

Ынтымақтастықтың белгісі ретінде ИнЕУ Омбы қонақтарына естелік сыйлықтар табыс етті.

Екатерина Потетюрина

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 39 Время
Жаңартылды Friday, 15 March 2019 11:59