№21 ЖОББМ Кәсіби бағдар беру жұмысы

Жарияланды: Жаңалықтар

PHOTO-2019-02-07-11-06-25Адамның бүкіл өмірінде білім беру үздіксіз және білім деңгейі мен сатыларының бір бөлігі болып табылады, 2025 жылға дейін білім беру жүйесінің дамуының күтілетін нәтижелері.

Үздіксіз білім беру жағдайында заманауи технологиялармен жұмыс жасауға дайын  мамандардың шығармашылық потенциалы мен қабілеттерін қалыптастыруды түсіне алатын жағдайды өз бетінше бағалауға және жауапты шешімдер қабылдауға қабілетті сыртқы ортадағы қазіргі заманғы технологиялар пакеттерімен жұмыс жасауға дайын. Үздіксіз білім беру идеясын жүзеге асыру арқылы көптеген университеттер көп деңгейлі үздіксіз білім беру тұрғысынан өз құрылымын жаңғыртуға мәжбүр. Негізгі бөлім болып кәсіби бағдар беру жұмысы болып  табылады. Қазіргі кезде ол ерекше орын алып, білім беру процесінде ең маңызды кезеңге айналды.

PHOTO-2019-02-07-11-06-23 1

Осы мақсатта «Қоршаған орта және химиялық технологиялар»және «Ауыл шаруашылығы және биоресурстар» кафедрасының оқытушылары Утилова А.М. мен Хасенова М.Т. Павлодар қ. №21 ЖОББМ-не барды. Оқытушылық құрам оқушыларға магистратурадағы жаңа ережелер туралы, жаңартылған білім беру бағдарламасы шеңберінде білім беруді жалғастыру қажеттілігі туралы жалпы ақпарат берді.

«ҚОжХТ»
                                                                                                                                                                        кафедрасының аға оқытушысы
                                                                                                                                                                                                  Хасенова М.Т.

Оқу 83 Время