ИнЕУ-де оқып жүріп екі дипломға ие болдық!

Жарияланды: Жаңалықтар

ИнЕУ-де параллель білім беру магистрлерін шығару3B7f3k47o-Q. Бітірушілерді құттықтаймыз!

Инновациялық Еуразия унивеситеті 2014 жылдан Бизнес, білім және құқық факультеті параллель білім беру магистратура К.Г.Разумовский ат. (Москва қ.) Москва мемлекеттік университетінің технология және басқармасы бағдарламасын жүзеге асыруда. Міне, үш жыл бойы ИнЕУ-де магистрді бітірушілер қос диплом алуды.

Осы кезде магистрлер ИНЕУ "Экономика", "Менеджмент"  дипломға және екінші диплом "Экономика" бағдарламасы бойынша "Экономикалық үдерістерді реттеу жүйесіндегі болжам" ие болуда.

Форсайт (foresight) ағылшын тілінен аударғанда «болжау» деген мағынаны білдіреді. Осы терминді алғаш рет жазушы-фантаст Герберт Уэллс — 1930 жылы ол жаңа мамандық енгізуді ұсынды — «болжау профессоры», ол болашақ технологиялық жаңалықтарды талдау және табуға мүмкіндік берді. Форсайт жобасының әдіснамасы 1950 жылдары пайда болды.

Қазіргі кезде Форсайт қоғамдық өмірдің барлық салаларында ықтимал өзгерістерді ескеруге мүмкіндік беретін болашақтың қалыптасуына жүйелі әсер ету құралы ретінде пайдаланылады. Форсайт азаматтық қоғамның болашақ бейнесін қалыптастыруға ғана емес, сонымен қатар қатысушыларды өзгерістерді жүзеге асыру үшін белсенді қадамдар жасауға ынталандырады.

CqVEYWOhyeI Q7w1e8fjBJM

mKkn76FGdX0

ИнЕУ-дің осы бағдарламасының түлектері стратегиялық жоспарлау және ұзақ мерзімді болжау бойынша өте үлкен пәндер блогын зерттеуде. Форсайт бағытындағы параллель білім беру бағдарламасы болашақтың бағдарламасы.

Келешекпен басқару! ИнЕУ-ге келіңіздер!

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 62 Время
Жаңартылды Monday, 11 February 2019 12:19

Пікір қалдыру