ИнЕУ тілдесу таланттарының эпи орталығы болды!

Жарияланды: Жаңалықтар

C0091T01Инновациялық Еуразия университетінде (ИнЕУ)"Дизайндегі жаңа өнер"IV Халықаралық ғылыми-тәжірибе конференциясы.

Конференцияда көркем өнер және жалпы білім беретін мектептердің кәсіби суретші, дизайнерлер, сәулетшілер, колледж оқытушылары қатысты. Конференция қатысушылары Москва, Новосибирск, Барнауыл және Германия қаласынан болды. Конференцияны ұйымдастыру комитетінің мүшесі, өнертану ғылымдарының кандидаты, ИнЕУ-де индустриалды жобалау және дизайн кафедрасының аға оқытушысы Юлия Мазина бейнефильмдерде өз әсерлерімен бөлісті.

C0083T01 C0086T01

Конференция ұйымдастырушылары - Павлодар облысының көркем өнер мұражайы. Ашылуы 12 ақпан сағ 15:00. Биыл конференция "Рухани жаңғыру" бадарламсы аясында өтілуде.

C0084T01 C0087T01

C0085T01 C0088T01

C0092T01 C0094T01

C0096T01 C0098T01

Конференцияда ғалымдар, педагогтар, суретші, дизайнерлер мен журналистер көптеген қызықты сұрақтарды талқылауда. Қазіргі заманғы өнердің теориясы мен практикасынан оның өзіндік және аймақтық деңгейін көркемдік және жобалық шығармашылық философиялық аспектілеріне дейін сақтай отырып. Әрине, ИнЕУ-дің студенттеріне ерекше көңіл бөлінеді - сарапшылар шығармашылық ойлау мен шығармашылық әлеуетін дамытуға ықпал ететін көркем өнерді оқытудың шығармашылық технологияларына талдау жасайды.
Конференцияның ерекшелігі - ұлттық және аймақтық мәдениетті дамытуда адам рөлін зерттеуге баса назар аударылады. Павлодар облысында шығармашылық пен өнердің қалыптасуы мен дамуына өздерін және өмірін арнаған адамдарға назар аударылады. Өнер және дизайн шеберлері мастер-кластар мен шығармашылық кездесулер өткізеді.
Конференция 7-8 ақпанда өтеді. Қатысып жаңа әсерлер алыңыздар!

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 65 Время
Жаңартылды Monday, 11 February 2019 11:44

Пікір қалдыру