Құрметті әріптестер мен студенттер! Сыбайлас жемқорлықпен бірге күресейік!

Жарияланды: Жаңалықтар

photo 135637Инновациялық Еуразия университетінің профессорлы-оқытушылық құрамы мен студенттер, қызметкерлеріне Қадағалау кеңесі мен директорлар Кеңесінің үндеуі.

Құрметті әріптестер! Қымбатты студенттер!

Инновациялық Еуразия университеті әрдайым кез-келген түрде барлық сыбайлас жемқорлықпен үнемі күресіп, академиялық тұрғыдан адал институт болды және әрдайым солай болып қалады. Алайда жақында әртүрлі сыбайлас жемқорлық компоненттері бар, бірінші кезекте академиялық салада (оқуға түсу, оқыту, аралық және қорытынды жетістіктерді басқару бойынша студенттердің жетістіктері) әртүрлі дереккөздерден алынған мәліметтер туралы ақпарат бардеген мәлімет болды. Осы ақпарат негізінен сенімді емес, оның барлық көріністерінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл шараларын күшейтудің арқасында біз Сіздерге Академиялық адалдық кодексіне және Корпоративтік мәдениет кодексіне қатаң сақталуы туралы хабарлаймыз.
Құрметті оқытушылар мен қызметкерлер! Қадағалау кеңесі мен директорлар Кеңесі жалдамалы мақсаттар үшін қызметтік жағдайды пайдаланған жағдайда мұндай деректер тиісті құқық қорғау органдарына жіберілетіндігін хабарлайды.
Корпоративтік рухпен толықтай толықтырылмаған адамдарға жүгіне отыра біздің университеттің оқытушылары мен қызметкерлерінің көпшілігі академиялық салада негативті көріністермен күреседі.Мансап үшін түзелмейтін қателіктер жібермеңіздер. Біз тек түбегейлі шараларды қабылдауға ғана емес, сондай-ақ қиын қаржылық жағдайға тап болғандарға көмек немесе қолдау көрсетуге дайынбыз.
Қымбатты студенттер! Жеке бас тұлғалық өсу үшін сапалы білім алу міндетті, ал адал емес жолмен алу мүмкін емес екенін түсінулеріңізді сұраймыз. Егер Сізге жемқорлық компоненттерінің барлық белгілері, көріністері көрсетілген болса, ақпаратты проректор, ректор, Қадағалау кеңесіне кез келген түрде, соның ішінде жәшік немесе сенім поштасы арқылы хабарлауыңызды сұраймыз. Біз барлық жағдайларды объективті талқылау үшін бар күшімізді саламыз.
Құрметті әріптестер мен студенттер! Инновациялық Еуразия университетінің жоо болып, «дипломдар фабрикасы» емес, ал түлектер мен қызметкерлердің өсуіне көп мүмкіндік беретін және осыған байланысты одан әрі дамуы бізге байланысты. Біз бір командамыз және бір-бірімізге көмек көрсету мен сенім ахуалында Университеттің оң имиджін қалыптастыруға тиіспіз.

Инновациялық Еуразия университетінің
Қадағалау кеңесі мен директорлар Кеңесі

Оқу 209 Время
Жаңартылды Thursday, 10 January 2019 15:38