«Жас ғалым – 2018» ИнЕУ жеңімпаздары! Құттықтаймыз!

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG-20181228-WA0034

ИнЕУ өкілдері «Жас ғалым-2018» жас ғалымдар облыстық конкурстың жеңімпаздары қатарында! Құттықтаймыз!

«Жастар бастамаларын дамыту орталығында» (ЖБДО) павлодар облысының жас ғалымдар Кеңеңсінің қолдауымен ұйымдастырылған конкурстың жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.
«Жас магистрант» номинациясы бойынша бірінщі орынға «Қолданбалы биотехнология» кафедрасының «Биотехнология» мамандығы бойынша 1 курс студенті Айгерім Утельдинова ие болды. «Керемет инновациялық жоба» номинациясы бойынша екінші орынға «Экономика және менеджмент» кафедрасының «Қаржы» мамандығының 3 курс студенті Александра Ягусевич иегері атанды. Сіздердің талпыныстарыңыз үшін рахмет!

WhatsApp Image 2018-12-29 at 10.33.3620181228 154950

Конкурстың мақсаты – ғылыми әлеуетті дамыту және ғылыми-техникалық шығармашылықты насихаттау шеңберінде жас ғалымдардың ғылыми бастамалары мен бағдарламаларын қолдау. Конкурс жеңімпаздары диплом мен бағалы сыйлықтармен марапатталды.

"Қолданбалы биотехнология" кафедрасының доценті, PhD, ғылыми жетекшісі

"Қолданбалы биотехнология" кафедрасының доценті,

PhD, ғылыми жетекшісі

Исаева Ж.Б.