Olympic Entrepreneurial Games

Жарияланды: Жаңалықтар

WhatsApp Image 2018-12-04 at 14.27.43

Astana hub жаңа технологиялық орталықта ИнЕУ, ПМПУ студенттері мен басқа қалалардың  студенттері өзекті мәселелер мен сұрақтарды  шешуге қатысты.Қорытындысында 100 қатысушылар арасынан 10 қатысушы  ERG компаниясында іс-тәжірибесін өтуге мүмкіндік алды.
________________________________________

10 жеңіңмпаздың ішінде ИнЕУ-ден 2 студент: Аубакиров Каиржан МБ -102 мен Баясекенов Мейрамбек Қ-302MeetUp Astana - Olympic Entrepreneurial Games –мұнда студенттер мен оқытушылар және қызметкерлер жаңа құзыреттілікті дамытады, сонымен қатар «анти-конференция» үлгісіндегі трендтері мен қызықты тақырыптарды талқылайды.
Astana Hub – бұл IT- стартаптарының халықаралық технопаркі. Қатысушы мүшелері сонымен қатар мынадай мүмкіндіктерге ие болады:
- Тегін, тәулік бойы коворкинг
- Халықаралық сарапшылардың кеңесі мен пайдалы тренингтері
- Оқу материалдарына қол жетімділігі
- Инвесторлар мен ірі инвесторлар нетворкингі
- PR – БАҚ-та жылжуы

WhatsApp Image 2018-12-04 at 14.27.39WhatsApp Image 2018-12-04 at 14.27.45

Сонымен қатар Аубакиров Каиржанды "inbusiness" өзінің жобасымен Astana Hub жуырда  қоғамның мүшесі болып табылады деп айта кетуге болады.
- Сайыстың ұйымдастырушыларына, ИнЕУ ректоры Марат Асылбековичке, Алёна Александровна куратор, МБ-102 тобына және Зубираш Қалыбековнаға алғысым шексіз,-деді студент Аубакиров.
Басты жүлде ERG компаниясында тәжірибе өту болды. Евразиялық топ Қазақстан Республикасы аймағында ERG өндірістік активтерін келесі басқаруды іске асырады: Қазақстанның экономикасына елеулі үлес қосатын ірі кәсіпорындар ТҰҚ Қазхром, Қазақстанның алюминиі, (ССКБӨБ) Соколов-Сарбай кен байыту өндірістік бірлестік, Евроазиаттық энергетикалық бірлестік (ЕЭБ), Шұбаркөл Көмір және «Транском» ЖШС.

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 63 Время
Жаңартылды Thursday, 06 December 2018 15:37

Пікір қалдыру