ИнЕУ-де адалдық дүкені ашылды

Жарияланды: Жаңалықтар

MCH 4

Департамент Агенттігі бастамасымен мемлекеттік қызмет және жемқорлыққа қарсы «Sanalyurpag» қамқорлығымен, Инновациялық Еуразия университетінде алғаш рет сатып алушыға толық сенімділікпен негізделген «Адалдық дүкені» атпен  ереше дүкен ашылды.

Ол жерде сатушы жоқ. Сатып алушыларды қадағалау, бақылау жоқ. Студенттер өздеріне өздері  қызмет етеді. Мақсатымыз осындай іспен жастарды адалдық пен шындыққа тәрбиелеу.

MCH 3MCH 1

MCH 2IMG 1606

-Дүкеннің негізгі міндеті-студенттерді тәрбиелеуде адалдық пен шындықтың маңыздылығы,  оларды сбайлас жемқорлыққа «иммунитетті» дамытатынына  сенімдімін. ИнЕУ ректоры Марат Баяндиннің айтуынша жиналған қаражаттың бір бөлігі қайырымдылыққа жіберіледі.
-Мұндай дүкендердің ашылуы студент жастарды сыбайлас жемқорлықтың кез келген көрінісіне нөлдік толеранттылықтың қалыптасуына ықпал етеді және өздерін адал адам ретінде көрсетуге мүмкіндік береді және «облыстың  басқа жоо-рын қосылуға шақырамын»,- деді Нұрлан Жахин департамент жетекшісінің орынбасары.

Осындай дүкендер негізі бұрыннан және айтарлықтай табысты скандинавия елдерінде  қызмет етіп келеді.

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 57 Время
Жаңартылды Thursday, 06 December 2018 09:46

Пікір қалдыру