«Рухани жаңғыру - болашаққа көзқарас» тақырыбында «Ақпараттық технологиялар» кафедрасында кураторлық уақыт өткізілді.

Жарияланды: Жаңалықтар

1234а56а8а234Кураторлық уақыттың мақсаты студенттерді «Рухани Жаңғыру» бағдарламасының негізгі жобаларымен таныстыру, студенттердің белсенді өмірлік жағдайын қалыптастыру, қазақстандық патриотизм сезімін тәрбиелеу, отанына деген сүйіспеншілік дамыту және басты міндет - біздің мемлекетіміздің қазіргі және келешектегі жағдайы туралы студенттердің білімін қалыптастыруға үлес қосу болып табылады, Қазақстанның жаңғырту және шығармашылық қабілеттерін облыс бойынша ой-өрісін дамыту.

Қоғамдық сананы жаңғыртуға баса назар аударылып , сұхбат барысында Қазақстанды жаңғыртудың алғышарттары қарастырылды.

1234а56а8а23

Тюлюгенова Л.Б.
 "Ақпараттық технологиялар" кафедрасының аға оқытушысыИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 34 Время