«Елтану» пәні бойынша бинарлы сабақ.

Жарияланды: Жаңалықтар

WhatsApp Image 2018-10-09 at 15.29.34
«Журналистика және филология» кафедрасының  жоспары  аясында бинарлы сабақтар , 8 қазанда«Елтану» пәні бойынша «Шетел тілі: екі шетел тілі», «Аударма ісі» студенттеріне бинарлы сабақ өткізілді.
________________________________________

Сабақты С.Торайғыров ат.халықаралық кітаптар секторының жетекшісі Американдық бұрыштың үйлестіруші Сүлейменова Әсел және ИнЕУ профессоры,филол.ғ.к. Хамитова Г.А. жүргізді.  Сабақ аяқталғаннан кейін, студенттер Американдық бұрыш, оның жұмыс жоспары, кітапханамен, ағылшын тілінен (американдық нұсқамен) түпнұсқалық барлық материалдармен, ағылшын тілінің оқыту әдістемесімен, елтанулық әдебиеттермен, анықтама әдебиеттері және т.б. жұмыстармен танысты.

WhatsApp Image 2018-10-09 at 15.29.35 1WhatsApp Image 2018-10-09 at 15.29.36

Алдағы жоспарларда  «С.Торайғыров ат. бірлескен облыстық жан-жақты ғылыми кітапхана» ҚМУ-мен өзара ынтымақтастыққа қол қоюы және оның базасында бірлескен іс-шараларды,Америка бұрыш негізінде АҚШ Посолымен өткізілген, Американдық бұрышының кітапханасы ресурстарының пайдалануымен дипломдық жұмыстарға дайындықтарды  өткізу болды.

Филолг.ғ.к., ИнЕУ профессоры
                                                                                                                                                                         Хамитова Гульмира Абуовна
                                                                                                                                                                          ИнЕУ баспасөз қызметі

Оқу 54 Время