«Павлодарэнерго» шәкіртақысы

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG-20180529-WA00041Инновациялық Еуразия университетінің «электр энергетикасы» мамандығының үшінші курс студенті Иван Сильченков «Павлодарэнерго» АҚ атаулы корпоративтік стипендиясының иегері атанды!

Иванның «Реконструкция воздушной линии электропередачи с заменой голого провода на самонесущий изолированный провод» тақырыбындағы ғылыми жұмысы (ғылыми жетекшісі А.Д. Умурзакова) кәсіпорын екінші жыл өткізіп келе жатқан конкурста үздіктердің бірі болып танылды.
Конкурстық іріктеу екі кезеңде өтті. Финалда ғылыми жұмыстардың авторлары қатаң құзыретті комиссия алдында өздерінің жобаларын қорғады.
Конкурсқа Павлодар облысының жоғары және орта арнаулы оқу орындарында энергетикамен байланысты мамандықтар бойынша күндізгі бөлімде оқитын үшінші курс студенттері қатысты. Конкурстың басты мақсаты – талантты және белсенді жастарды қолдау.
ЖОО-ны тәмамдаған соң «Павлодарэнерго» АҚ жұмысқа орналасуды жоспарлап отыр, себебі кәсіпорын жас, күш-жігері сол кәсіпқойларды қабылдауға мүдделі.

ДИПЛОМ СЕЛЬЧЕНКОВ

Анара Умурзакова,

ИнЕУ-дің "Энергетика, металлургия және ақпараттық
технологиялар" кафедрасының меңгерушісі