ИнЕУ Қазақстанның ең үздік университеттердің қатарында

Жарияланды: Жаңалықтар

hugeАккредиттеу және рейтинг тәуелсіз агенттігі (АРТА) Республиканың үздік университеттерін анықтайды. Инновациялық Еуразия университеті 20 үздік университеттердің қатарына кірді!

2014 жылдан бастап АРТА өткізген Қазақстандық ЖОО рейтингісі Қазақстан Республикасының үздік университеттерінің тізімі маңызды критерийлер шеңберінде бағаланған:

- дарынды студенттер, оқытушылар және зерттеушілердің шоғырлануы;
- студенттер мен оқытушылардың академиялық мобильділігі;
- түлектерді даярлау және жұмысқа орналастырудың сапасы;
- университет пен жұмыс берушілер арасындағы өзара қарым-қатынастың жоғары деңгейі;
- Оқытушылардың, докторанттар мен магистранттардың ғылыми басылымдарының бәсекеге қабілеттілігі.

АРТА рейтингісіне қатысуға өтінімдерді республиканың 75 жоғары оқу орны таныстырды, алайда дұрыс толтырылмағандықтан 17 оқу орны шығарылды. ҚР-2018 жалпы рейтингіне 58 университеттер кіреді, оның ішінде 6-ы ұлттық, 21-і мемлекеттік, 7-і акционерлік қоғамдар және 24 жеке білім беру ұйымдары.

Дереккөз: today.kz

Оқу 83 Время
Жаңартылды Monday, 21 May 2018 12:34

Пікір қалдыру