ИнЕУ-де Project day жобасы өтті

Жарияланды: Жаңалықтар

goisZaW9yoEИнновациялық Еуразия университетінде «Студенттік кәсіпкерлік экожүйесі» Еуразиялық тобының жобасы өткізілді.

ERG-Еуразиялық топтың бастамасы бойынша, жоба 2017 жылдың наурызында компанияның қатысу аймақтарында басталды. Ол ИнЕУ-ді қоса алғанда 8 университетті қамтиды. Студенттер «Кемел Кәсіпкер» «Project Day» және жазғы кәсіпкерлік лагерьдегі жарыстарға қатысады. Жыл бойы 1200-ге жуық ИнЕУ студенттері кәсіптік дағдыларға ие болды, оларды 25 оқытушы оқытты.
Project Day байқауында студенттер 4 сағат ішінде бизнес жобаны әзірлеп, қазылар алқасына ұсынды. ИнЕУ студенттерінің 19 жобасы финалға өтті. Олардың ішінде - ұлттық тағам өнімдерін шығару, үй жануарларын күту бойынша орталықтар, балалар даму орталығы, тіпті аспандағы жарнама сияқты жобалар болды. Қазылар алқасының мүшелері шырғанақ майын өндіруге, шыны ыдыстарды қайта өңдеуге, ағылшын тілі етістіктерінің ерекшеліктері туралы кітаптарды шығаруға, латын тіліндегі қазақ тілін үйрету орталығының ерекшеліктерін және басқа да жобаларға қызығушылық танытты.

4jjSWdYAGPYKHlJgyEZB1E

Бірінші орынды «NUR Team» командасы алды. Бірақ біз жеңімпаздар жобасы туралы айтпаймыз, себебі студенттер жобаларын жазда «Summer Boot Camp» жазғы лагерде аяқтайды. «NUR Team» тобының барлық төрт мүшесі жазғы лагерьге жолдама алды, бірақ олардың екеуі бір жыл бұрын қатысқан болатын, қазылар алқасы «Комета» командасынан Иван Усков, «Бизнес патруль» Сабина Абзелеева және «GoodTeam» -ден Ангелина Арбузды олардың орнына баруға таңдады. Екінші орынды иеленген «GoodTeam» командасы сыйлық алды - ИнЕУ ректоры Марат Баяндинмен бірге түскі ас ішу. Құттықтаймыз!
ИнЕУ-дің байқауына Павлодар облысы әкімінің орынбасары Мейрам Бегентаев пен «Нұр Отан» партиясының облыстық филиалының бірінші орынбасары Илья Теренченко келді.

LfAW5Z X dQ 1IS4g-cu6umQ

ERG өкілі Дмитрий Попазов атап өткендей, индустрияландыру 4.0, роботизациялау, автоматтандыру, жаңа мамандықтардың пайда болуы уақытының қиындықтарын есепке ала отырып, Еуразиялық топ студенттерді қолдауға шешім қабылдады - үйренуге дайын қоғамның белсенді бөлігін:
- Балалар өздерінің демалысын осы жоба үшін сыйға тартқаны тек оң эмоциялар ғана әкелді! Олар Павлодар облысының пайдасына қызмет ете алатын және одан кейін бүкіл елге кеңінен таралатын түрлі идеяларды қалыптастырды.

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 414 Время
Жаңартылды Tuesday, 15 May 2018 13:24

Пікір қалдыру