Оқу жылының қорытындысы

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG-20180510-WA0006Оқу жылы аяқталып, «Химиялық және биологиялық технологиялар» кафедрасының студенттік ғылыми қоғамының жұмысын қорытындылаймыз. Жыл бойы студенттер биотехнология және ветеринарлық санитария саласында зерттеулер жүргізді.

Бірінші семестрде ғылыми қауымдастықтың мүшелері «Республикалық ғылыми-техникалық кітапхана» АҚ Павлодар филиалына барып, бізді қызықты экскурсиямен, жарияланған бағыттар бойынша әдебиеттерді таңдаумен және кітапхана қызметкерлерімен қызықты әңгімелесудер өткізді.

20171113 131000IMG-20180510-WA0004

Кафедраның зертханаларында жыл бойы жұмыс қайнап, оның нәтижесі диссертацияның практикалық бөлігін жазу, сондай-ақ біздің студенттердің конкурстар мен конференцияларға сәтті қатысуы болды. Ғылыми зерттеу жолында күмән, дау-дамайлар, қиын жұмыс және жеңістердің қуанышы болды!
Анна Бирюкова (ТППЖ-302) және Анастасия Костарева (ВС-502) студенттер, магистранттар, аспиранттар, докторанттардың «UniversityStars-2017» (Мәскеу, Ресей) III Халықаралық интеллектуалдық сайысына қатысты, онда Анастасия Костарева үшінші дәрежелі дипломмен марапатталды.

20180413 145347

Анна Бирюкова ғылыми және білім беру консорциумы ИнЕУ студенттерінің арасында үздік ғылыми жұмысы конкурсында бірінші орынға ие болды және республикалық Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президент- Елбасының фонды «Болашақтың ғалымдары» байқауына қатысу үшін ИнЕУ Ғылыми кеңесімен ұсынылды. Қазақстан Республикасының Ғылыми Кіші академиясының XLIV ғылыми-практикалық конференцияның нәтижесі бойынша Анна Бирюкова бірінші дәрежелі дипломға, Фариза Симанбаева (ВС-502) екінші дәрежелі дипломға, ал үшінші дәрежелі дипломға Маншук Балташева (ВС-502) ие болды.

20180504 101839

Даниил Середа (ВС-302) 4 мамыр Скрябин әулеті туралы есепті «Ветеринарлық санитария», «Биотехнология», «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру», «Биология» мамандықтарындағы екінші және үшінші курс студенттеріне сөз сөйледі. Сөйлеуші ғылым Константин Иванович, Георгий Константинович және Константин Георгиевич Скрябиныхтың әлеміндегі жетістіктерін атап өтті, ол ғалымдар мен ұрпақтар сабақтастығы көрнекті мысалы өмірі туралы әңгімелеп берді.
бұл жыл біздің студенттер үшін пайдалы және қызықты болды. Келесі оқу жылында кездескенше!

Татьяна Урюмцева

«ХжБТ» кафедрасының
Студенттік ғылыми қоғамның жетекшісі

ғылым ардагері, доцент,