ИнЕУ аккредиттеуден сәтті өтті!

Жарияланды: Жаңалықтар

OqHcqEUpwzg

Білім беру сапасын қамтамасыздандыру тәуелсіз қазақстандық агенттігi (IQAA) аккредиттеу кеңесі отырысының шешімі бойынша Инновациялық Еуразия университетінің (ИнЕУ) тоғыз білім беру бағдарламасы аккредиттелді!

- Агенттік сәтті мамандандырылған аккредиттеумен құттықтайды және университеттің ұжымын одан әрі тиімді жұмыс және жаңа жетістіктерге жетуді тілейді. Біз аккредитацияға жауапты университеттің қызметкерлеріне жоғары кәсіпқойлық пен жұмысқа деген адалдығы үшін алғысымызды білдіреміз , - деді IQAA президенті Шолпан Каланова ИнЕУ ректоры Марат Баяндинге жолдаған хатында.

Аккредиттеуден өткен білім беру бағдарламалары:

• • 6D050600 Экономика
    • 6M051000 Мемлекеттік және жергілікті өзін-өзі басқару
    • 5B073200 Стандарттау және сертификаттау (сала бойынша)
    • 6M073200 Стандарттау және сертификаттау (сала бойынша)
    • 5B071200 Машинажасау
    • 5B060800 Экология
    • 6M070100 Биотехнология
    • 5B011900 Шетел тілі (екі шет тілі)
    • 5B070300 Инновациялық Еуразия университетінің ақпараттық жүйелері 5 жыл мерзімінде

• Аккредиттеу ИнЕУ-дің білім беру бағдарламаларының жоғары сапасын және түлектердің заманауи еңбек нарығында сұранысқа ие екендігін, яғни жұмыс табу және мансапты құруда бәсекеге қабілетті екендігін растады.
    ИнЕУ студенттері әлемдік білім беру кеңістігіндегі жетекші жоғары оқу орындарында білім алуды жалғастыру үшін керемет мүмкіндіктер алады. Бұл тұрғыда ИнЕУ басқа университеттерден артықшылыққа ие.
    Аккредиттеу - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік гранты, жұмыс берушілерден және жергілікті атқарушы органдардан гранттар, бұл біздің абитуриенттер үшін өте маңызды.
    Аккредиттеу мамандықтардың рейтингісін жоғарылату сияқты, және, әдетте, үміткерлер мен олардың ата-аналарының, сондай-ақ жұмыс берушілердің назарын аударатын университеттің рейтингін арттырады.

ИнЕУ-дің баспасөз қызметі

Оқу 80 Время
Жаңартылды Thursday, 10 May 2018 16:17

Пікір қалдыру