Ғылым-жастардың ісі

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG 7333Инновациялық Еуразия университетінің ғылыми-тәжірибелік конференциясында баяндамашылардың арасында бесінші сынып оқушылары болды! Балалар «Ең жас ғалым» номинациясында дипломдармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.

Екі күн ішінде ИнЕУ-де ҚР Білім және ғылым министрлігінің «Білім және ғылым интеграциясы болашаққа қадам» атты XLIV ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті. Бұл жас ғалымдарға ғылымға алғашқы қадамдарын жасау және университеттің оқытушылары мен ғалымдарынан кеңес алу үшін тамаша мүмкіндік.

IMG 7142IMG 7203

Конференцияға 307 адам, оның ішінде 213 ЖОО және колледждің оқушылары, 94 мектеп, гимназия, лицей оқушылары, 29 басқа өңірлерден келген балалар - Риддер, Шахтинск, Аягөз қатысты. Конференцияға онлайн-трансляция арқылы бірнеше адам қатысты. Қатысушылар баяндамаларын 17 секция бойынша ұсынды.

IMG 7275IMG 7209

Жеңімпаздарды марапаттаудың басты қызығушылығы Гран-при хабарландыруы болды, оның иесі «Ежелгі қазақ эпосы» «Козы Корпеш – Баян Сулу», оның заманауи дыбысталуы» атты баяндамасы үшін, ИнЕУ-де оқуға грант және планшетке ие болды. Риддер қаласындағы №1 мектеп-лицейдің 10 сынып оқушысы Әдемі Сикумбаева  болды.

IMG 7280IMG 7370

ҰЙЫМДАСТЫРУ КОМИТЕТІ

Оқу 49 Время
Жаңартылды Monday, 16 April 2018 14:42