ИнЕУ-дің үздік ғалымы!

Жарияланды: Жаңалықтар

ZKF woQl0jgҚазақстандағы ғылым күні бүгін, 12 сәуір күні атап өтіледі. Кәсіби мереке күні Инновациялық Еуразия университетінде үздік ғалымдар марапатталады.

«Үздік кафедра» номинациясы бойынша жеңісімен «экономика және менеджмент» кафедрасын құттықтаймыз! «Химиялық және биологиялық технологиялар» кафедрасы екінші орынға, үшінші орынға «Педагогика және спорт» кафедрасы иеленді.

Биыл ИнЕУ-дің үздік профессорлары - Валентина Шеломенцева Людмила Кашук және Шолпан Хамзина. «Үздік доцент» наминациясында Татьяна Кравцова, Мұрат Сүлейменов, Лариса Семенова жеңімпаз атанды. Ал, көрнекті оқытушылар арасында Елена Ифутина, Ольга Жалтырова және Евгений Кольев жеңімпаз атанды.

Биылғы жылы «Үздік жас ғалым» номинациясы бойынша Бақытгүл Молдағали, Дана Бекниязова, Тамара Бартенева марапатталды.
Сіздерді жеңісіңізбен құттықтаймыз және одан әрі ғылыми жетістіктерді тілейміз!

ИнЕУ-дің ғылыми-ұйымдастыру жұмысы бойынша бөлімі

Оқу 437 Время
Жаңартылды Thursday, 12 April 2018 14:20

Пікір қалдыру