«Суретшінің комплименті»

Жарияланды: Жаңалықтар

IMG 0538Инновациялық Еуразия университетінің дизайнерлері «Суретшінің комплименті» акциясына қатысты. Студенттер халықаралық әйелдер күні қарсаңында мереке қонақтарына өздері салған ашық хаттарды сыйлады.

Концерттің басталуына дейін Естай атындағы мәдениет сарайында ұйымдастырушылар ерекше әдемі атмосфераны құрды: фойеде оркестр тобы ойнады, гүлдер жәрмеңкесі өткізілді, «Вернисаж» сән театры өздерінің ең үздік коллекцияларын көрсетті, студенттер мен суретшілер кәсіби портреттер бейнеледі.
Әдемі, керемет суреттерді жасаудың авторлық ашық хаттарды сыйлық ретінде алуға тілек білдірушілердің көпшілігін тартатын таңғажайып процесі біздің студенттеріміз үшін өзіндік аттракцион болды.

IMG 0548IMG 0544

Акцияға қатысқандар: Анна Харченко, Виктор Матвеев, Мадина Кульжанова, Бауржан Шапшинов, студенттер жай ғана сурет салмай, қиял мен шығармашылық шеберлік сабағын көрсетті.
Міне, «15 минут ішінде суретшінің комплименті»! Осы ашық хаттар көптеген жылдар бойы мейірімді және жағымды жадыға айналсын!

Юлия Мазина,
өнертану ғылымдарының кандидаты.
«ӨИжД» кафедрасының,
аға оқытушысы