ИнЕУ дұрыс жолда

Жарияланды: Жаңалықтар

WhatsApp Image 2018-03-06 at 16.31.58Бүгін ИнЕУ-дің Құжатайналым және студенттерге қызмет көрсету орталығына Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы агенттігі департаментінің делегациясы келді. Мамандармен бірге біз «Qamqor» орталығының одан әрі дамуы туралы баяндадық.

Біздің университетімізге мемлекеттік  қызметтер бөлімінің басшысы Аягоз Мусапирова, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес басқармасының бас маманы Нуржан Толыбеков пен Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі департаментінің Павлодар облысы бойынша мемлекеттік қызметтер басқармасының бас маманы Дастан Алимханов, «ХҚКО» Департаменті басшысының орынбасары  Салтанат Ауппаева келді. Мамандар ИнЕУ-дің студенттік қызметті дамытуда дұрыс жолда екендігі туралы қорытындыға келді.

WhatsApp Image 2018-03-06 at 16.32.00

Раушан Курмангалиева
«Qamqor» орталығының басшысы

Оқу 415 Время