Лицеистер - Республикалық конкурстың жүлдегерлері

(1 Голос)
Жарияланды: Жаңалықтар

20160223 124749 1005x709Достойно представили свои научные исследования ученицы 11 класса школы- № 20 мектеп-лицейдің 11-сынып оқушылары өздерінің ғылыми зерттеулерін лайықты көрсетіп келді. Ақбота Болатбектің ғылыми жобалардың Республикалық конкурсына ұсынылған жұмысы үздіктер үштігіне енді.
Ақботаның жұмысы Ертіс жайылмасындағы құйрықсыз амфибиялардың түрлік құрамы мен экофизиологиялық бейімделуін зерделеуге арналған. Зерттеуге бір жыл кетті. Осы уақыт ішінде ол өзінің ғылыми жетекшісі Жанат Молдабековамен өте үлкен жұмыс атқарды.

Ақботамен бірге Сәкен Сейфуллиннің еңбектеріндегі Қазақ хандығының тарихын зерделеген Камила Жаксыбаева мен экожүйенің адам денсаулығына әерін зерттеген Асель Тусупбаева өздерінің ғылыми жобалары бойынша баяндама жасады.
Лицей оқушылары ғылыми жобаларын үш түрлі секция бойынша қорғады. Қобалжу болған жоқ деп айта алмаймыз, бірақ конкурс басталар алдында олар өздерін қолға алып, белгілі қазақстандық ғалымдар алдында жұмыстарын лайықты таныстырды.
Ақбота, Камила және Асель Республикалық конкурстан жұмыстарын жалғастырамыз деп, шабытпен оралды.

«Лицеист» баспасөз орталығы

Оқу 1231 Время
Жаңартылды Friday, 26 February 2016 09:53

Пікір қалдыру