Жаңалықтар

deputatyҚР Парламенті Мәжілісінің депутаттары «Нұр Отан» партиясының «IТ-мамандарды даярлау» жобасы аясында Инновациялық Еуразия университетінің (ИнЕУ) IТ-орталығында болды.

Национальный музыкально-драматический театр имени Виктора Шогжаповича Кок-оолаТыва республикасы – географиялық орналасуы мен мәдени мазмұны жағынан таңқаларлық орын. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында бизнес, білім және құқық факультетінің студенттері Диана Койчубаева, Виктория Санюта, Камила Зарыкканова  мен «Педагогика және спорт» кафедрасының доценті Татьяна Маратовна Кравцова осынау бір қызықты жерге барып қайтты.

1Первый день в КЭУ КазпотребсоюзаБірнеше жыл болды біздің студенттеріміз академиялық ұтқырлық баңдарламасы бойынша Қазтұтынуодағының Қарағанды экономикалық университетіне барып жүр.

W 8-hi2yI5QАптаның соңында өзімізге осы сұрақты қоямыз. Осы демалыстарда табиғат аясына шығу мүмкін бола қоймас, ауа райы болжамы бойынша найзағай ойнап, жаңбыр жауады және қатты жел. Біз уақытты қалада жақсы өткізу үшін қызықты оқиғалар топтамасын дайындадық.

пресса1Бүгін байланыс және бұқаралық ақпарат құралдарының қызметкерлері өздерінің төл мерекелерін тойлауда!

книги123Павлодарда бүгін күн бұлтты, кешке найзағай ойнайды деген болжам бар. Бұл жақсы кітап бастау үшін тамаша себеп. Жазғы каникулды ақыл-ойға пайдалы өткізу өте керек. Көбірек оқиық!

Od BnlRgpRgБүгін Қазақ білім академиясының академигі, заң ғылымдарының докторы, профессор, Инновациялық Еуразия университетінің Қамқоршылық кеңесінің төрағасы, «Құқық және тарих» кафедрасының меңгерушісі Амангельды Шапиевич Хамзиннің 70 жылдығына арналған «Қоғамдық сананы жаңғырту контексіндегі гуманитарлық ғылымдар және білім берудің өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференцияның ашылу салтанаты өтті.

9 школаАлдағы демалыс күндері жаңа сахнада қазақстандық эстрада жұлдыздары өнер көрсетеді, сонымен қатар Халық радиосының мерейтойлық концерті өтеді.

ХамзинБелгілі заңгер, тамаша ғалым, Қазақ білім академиясының академигі, заң ғылымдарының докторы, профессор, Инновациялық Еуразия университетінің Қамқоршылық кеңесінің төрағасы, «Құқық және тарих» кафедрасының меңгерушісі Амангельды Шапиевич Хамзин 9 маусымда 70 жасқа толды.

0rNnz7IY6bYИнновациялық Еуразия университетінің (ИнЕУ) IT-орталығында ІТ-мамандарын даярлау курстары ойдағыдай жұмыс істеуде. Білім алушылар базалық, алдын ала кезеңнен өтті, енді олардың алдында жаңа, күрделірек деңгей тұр.