Жаңалықтар

kBeNn9MV9 EИнЕУ-де өткен JASFORUM қатысушылары Павлодар облысының жастар өзін-өзі басқару органдарының жүйесін дамытуды талқылады.

IMG-20190504-WA0015"Көмір мен газ тәрізді отынның энергиясын ұтымды пайдалану үшін энергияны өндіруде жылу және массалық тасымалдау процестері" бағыты бойынша "Жылуэнергетика", "Электрэнргетика" мамандықтары , "Энергетика және металлургия" кафедрасының 2 және 3 студенттері Энергетика және металлургия» кафедрасының 2 және 3 курс студенттері лекцияны тыңдады. Богомолов Александр Романович   Т.Ф.Горбачев атындағы Кузбасс техникалық университетінің "Жылуэнергетикасы" кафедрасының меңгерушісі Кемеров қ. техникалық ғылымның докторы 2019 ж. 24-нен 27-сі аралығында академиялық ұтқырлық аясында ИнЕУ-де  болды.

kUBdELXT06g

Жеңіс Күні қарсаңында Инновациялық Еуразия университетінің студенттері мен қызметкерлері «Ұмытпаймыз! Мақтан тұтамыз! Бүгінде олар Суворов зиратындағы ардагерлер аллеясын қалпына келтірді.

issykkul

2019 жылғы 24-30 маусым аралығында Чолпон-Ата қаласында (Қырғыз Республикасы) «Жібек жолы - Жаңа пішім - Жасыл стандарт» Халықаралық жастар форумы өтеді. Ұйымдастырушылар Ресей ғылым академиясының Экономикалық стратегиялар институты және А.М. Горчакова.

YCYW4kHV0Dk"Жасыл" технологиялар "ClimateLaunchpad" саласындағы бизнес идеялар конкурсының шеңберінде ИнЕУ-дегі ғылым мен бизнес өкілдерінің кездесуі туралы ҚР ғылым қорының Стратегиялық аналитика департаментінің директоры Шевченко Елена Валерьевна пікірін қараңыз.

FypvizUzuMIАғылшын тілінің оқытушылары мен Қазақстанның барлық ғалымдары ИнЕУ-де  «Educating a Global Citizen: Learning beyond English» Жаһандық азаматтарды тәрбиелеу: ағылшын тілі арқылы таным халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

WhatsApp Image 2019-04-29 at 03.54.40Құрметті студенттер!
Шетел тілдері және  SMART білім беру орталығымен (instagram @ smart.pvl) бірлесіп, Ұлы Жеңіс Күні қарсаңында ынтымақтастық туралы келісімнің шеңберінде «Бұл Жеңіс күні» тақырыбында ең жақсы жазылған шығармашылық жұмысына конкурс жариялайды.

IMG 4606

2019 жылдың сәуірінде "Экономика және металлургия" және "Өнеркәсіптік инжиниринг және дизайн" кафердралырының оқытушылары "Павлодар энерго"АҚ (ТЭЦ-2, ТЭЦ-3)мен Ақсу ферро балқыту ,"Қазақстан алюминийі" АҚ  зауыттарында кәсіби бағдар беру жұмысын өткізді.

vovvvҰлы Отан соғысының Жеңісіне 74 жыл толу қарсаңында ардагерлермен кездесулер мен дәрістер белсенді түрде өткізілуде. Бүгін сіздерді Павлодар қаласының өрттен қорғау және авариялық-құтқару Басқармасында өткен «Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қазақстандықтар» тақырыбында лекциямен таныстырғымыз келеді.

IMG 3525 Инновациялық Еуразия университетінде жоо мен колледждің 6 сұлу қыздарының қатысуымен "ИнЕУ ханшайым 2019"конкурсы өтті.

Аңыз бойынша әдемі әйел Клеопатра болғанымен. Енді оны ұмытыңыздар! Өйткені алғашқы әйел - жақын адам. Ең әдемі - сүйетін адам. Ең ақылдысы, ол үнсіз ... Бұл сөздердің айтқанымен бүгінгі мерекелік іс-шара оысмен басталды.

"ИнЕУ ханшайым 2019" атағына 6 қыздарымыз сынға түсті:

• Нөмір 1 – Данагуль Карабай
  • Нөмір 2 – Таиса Бурсагова
  • Нөмір 3 – Дильназ Дюсенбаева
  • Нөмір 4 – Гульжанат Ермекова
  • Нөмір 5 – Айгуль Шакман
  • Нөмір 6 – Адель Бейсекеева

IMG 2777 IMG 2821

IMG 2827 IMG 2813

Керемет қатысушылар өздерінің жүрістерімен әділқазылар алқасына өте ұнады. Олар өздерінің өнерлерін көрсетті.Би, ән, т.б. Әрбір қатысушы картина арқылы өнерін тамаша көрсете алды.

IMG 2870

IMG 2870 IMG 3032

IMG 3069 IMG 3090

В завершении конкурса участницам вручили сертификаты, грамоты, а также хорошие подарки. По подведению итогов в номинации «Самая очаровательная» заняла третье место Таиса Бурсагова, «Самая интеллектуальная» Дильназ Дюсенбаева(2 место).

В зале стояла интрига. Победительницей конкурса «ИнЕУ ханшайым 2019» стала участница под номером 1 – Данагуль Карабай, которой была вручена корона от предыдущей «Мисс 2018».

IMG 3244 IMG 3272

IMG 3410 IMG 3427