Жаңалықтар

O2ox8oz NswИнновациялық Еуразия университетінің Екібастұз колледжінің студенттері (ЭКИнЕУ) «Эврика» II аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференциясында алты жүлде алды! Жарайсыңдар!

IMG 4556С инициативой организации фанатского спортивного движения выступил высший колледж ИнЕУ на заседании круглого стола. Активными участниками фанклуба болельщиков станут студенты и преподаватели КИнЕУ.

IMG 4901Представители Назарбаев Интеллектуальные школы (НИШ) посетили сегодня Инновационный Евразийский университет (ИнЕУ), чтобы обсудить сотрудничество в области поступления выпускников в наш вуз.

без имени-1406Бүгін «Нұр Отан» партиясы ұсынған «Ақпараттық технологиялар мамандарын даярлау» жобасының шеңберінде құрылған Инновациялық Еуразия университетінде (ИнЕУ) IT-мамандарды және IT-кәсіпкерлерді оқытудың жаңа IT -орталығы таныстырылды.

без имени-6Инновациялық Еуразия университетінде (ИнЕУ) жазғы сессия дүйсенбі күні басталды. Журналистика және филология факультетінде емтихан кезеңін төртінші курс студенттері ашты.

image 1Жас кәсіпкер, белсенді, ерікті, жас көшбасшы - Инновациялық Еуразия университетінің Студенттік өзін-өзі басқарудың жаңадан сайланған президенті Нурбек Қайролла.

hugeАккредиттеу және рейтинг тәуелсіз агенттігі (АРТА) Республиканың үздік университеттерін анықтайды. Инновациялық Еуразия университеті 20 үздік университеттердің қатарына кірді!

2014 жылдан бастап АРТА өткізген Қазақстандық ЖОО рейтингісі Қазақстан Республикасының үздік университеттерінің тізімі маңызды критерийлер шеңберінде бағаланған:

- дарынды студенттер, оқытушылар және зерттеушілердің шоғырлануы;
- студенттер мен оқытушылардың академиялық мобильділігі;
- түлектерді даярлау және жұмысқа орналастырудың сапасы;
- университет пен жұмыс берушілер арасындағы өзара қарым-қатынастың жоғары деңгейі;
- Оқытушылардың, докторанттар мен магистранттардың ғылыми басылымдарының бәсекеге қабілеттілігі.

АРТА рейтингісіне қатысуға өтінімдерді республиканың 75 жоғары оқу орны таныстырды, алайда дұрыс толтырылмағандықтан 17 оқу орны шығарылды. ҚР-2018 жалпы рейтингіне 58 университеттер кіреді, оның ішінде 6-ы ұлттық, 21-і мемлекеттік, 7-і акционерлік қоғамдар және 24 жеке білім беру ұйымдары.

Дереккөз: today.kz

4YVV3UKjo5QИнновациялық Еуразия университетінде жас педагогтардың ғылыми-әдістемелік конференциясы өтті.

8vhet1V9JJs 1Инновациялық Еуразия университеті (ИнЕУ) Орталық Еуропа және Орталық Азия университеттерінің QS рейтингісіне қосылған Қазақстандағы жалғыз жекеменшік университет болды. Барлық оқытушылар мен студенттерді құттықтаймыз!

хам1Солтүстік полиция басқармасының басшысы подполковник Данияр Бекетович Бек студенттерге Ішкі істер органдарының қызметі туралы,  «Құқықтану» мамандығының студенттеріне қызметке кіруге қойылатын талаптар, ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арналған әлеуметтік кепілдіктер туралы айтып берді.

Студенттерге, сонымен қатар профессор, заң ғылымдарының докторы, «Құқық және тарих» кафедрасының меңгерушісі Амангельды Шапиевич Хамзин сөз сөйледі. Ол оқыту мен тәжірибе арасындағы байланысты ерекше атап өтті. Қазақстан Республикасының құқық қорғау институттары жүйесінде ішкі істер органдары маңызды рөл атқарады. Соңғы уақытта осы жүйеде жұмысқа орналасу беделінің артуы байқалды. Болашақ және қазіргі ІІБ мамандары үнемі практикалық және теориялық деңгейін арттырып отыру қажет. Инновациялық Еуразия университеті бұл аспектіде бакалавриат, магистратура және докторантураны қамтитын заңгер мамандарды көпдеңгейлі даярлау жүйесін ұсынады.

хам2  хам3

Алена Александровна Илюсизова
педагогика магистрі, "Құқық және тарих" кафедрасының аға оқытушысы