Жаңалықтар

WhatsApp Image 2019-07-13 at 08.02.51Цифрлық технологияны  жетілдіре отырып, IT-студенттер ішкі және сыртқы еңбек нарығында бәсекеге қабілетті болуы керек. Бұл мобильді қосымшаларды дамытуда, әсіресе, құзыреттіліктерді алуан түрлі кәсіптік дағдыны иеленуді талап етеді.

IMG 2715ИнЕУ-де  Инженерлік-технологиялық факультетінің 2019 жыл түлектеріне диплом табыс ету салтанатты рәсімі өтті!

mOUMMgjCOtoБүгін Бизнес, білім және құқық факультетінің түлектері өздерінің  ИнЕУ-ге тілектерін шын ниетпен білдіріп жатты. Олардың ниеттері капсулаға салынып, ИнЕУ мұражайында сақталып қалады.

moskva2014 жылдан бастап Мәскеу мемлекеттік техникалық университетімен параллельді білім беру бағдарламасы К.Г. Разумовский, «Экономикалық үдерістерді реттеу жүйесіндегі форсайт» бағыты бойынша үш жыл түлектер оқып білім алды. Келесі мәселе 2019 жылдың желтоқсанында.

zw1y0N6tFjcИнновациялық Еуразия университетінің (ИнЕУ) қамқоршылық кеңесінің төрағасы, Қазақ білім академиясының академигі, заң ғылымдарының докторы, профессор Хамзин Амангелды Шапиевичке Павлодар қаласының құрметті азаматы  аты берулумен құттықтаймыз!

studpredprim2017 жылдың көктемінде Еуразиялық топтың (ERG) бастамасы бойынша ИнЕУ-де «Студенттік кәсіпкерлік экожүйесі» жобасы іске қосылды. Университеттің кәсіпкерлік құрылымы - сапалы жаңа кезеңге көшуді, жоо-ның стратегиясының функционалды бөлігі болып саналатын, «2017-2021 жылдарға арналған кәсіпкерлік білім беруді дамыту стратегиясы және кәсіпкерлік университеті» универстеттің Ғылыми Кеңесінде бекітілді.

UqCfFEXh644Табысты білім беру мекемесі - бұл берік білім мен келешегі зор болашақтың кепілі. Қазақстандағы колледждердің рейтингісін жасау кезінде күшті профессор-оқытушылар құрамы, білім сапасының жоғары деңгейі, оқу аяқталғаннан кейін жұмысқа орналасу және басқа да мәселелер ескеріледі. Дәстүрлі түрде Білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі Тәуелсіз Қазақстандық агенттік (ББСҚЖТҚ) өткізіп жатыр.

WhatsApp Image 2019-06-24 at 22.42.26Елордада «Ұлы дала»  IV гуманитарлық форумы басталды. Онда 250-ден астам түркітану саласындағы отандық және шетелдік ғалымдар, оның ішінде біздің университеттің өкілдері қатысуда.

Омск вручение2019 жылдың 16 ақпанынан 19  маусым аралығында әлеуметтік сала инновациялық орталығында Омбыда э.ғ.к., доцент Беспалый Сергей және Ф-302с тобының студенті Капцов Андрей білім алды.

image-20-06-19-11-31Студенттік кәсіпкерлікті дамыту жобасы шеңберінде Инновациялық Еуразия университетінің оқытушылары «Тұран» университетінде (Алматы қ.) «Инновация мен кәсіпкерлікті дамытудағы университеттердің қосқан үлесі» атты халықаралық форумға қатысты. Бұл ауқымды іс-шараны Үштік спиральден Халықаралық Ассоциациясының қазақстандық өкілдігі ұйымдастырды.