Үйірмелер

Жыл сайын сәуірдің бірінші аптасында Қазақстан Республикасы Кіші ғылым академиясының Павлодар бөлімі Инновациялық Еуразия университетімен бірлесіп «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ғылыми-практикалық конференция өткізеді.

XXXIX «Білім мен ғылымның интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты кезекті ғылыми-практикалық конференция 2013 жылғы 4-5 сәуірде өтеді.

Конференция жұмысына қатысуға Инновациялық Еуразия университетінің, Қазақстанның басқа да жоғары оқу орындарының студенттері, сонымен қатар мектеп, колледж бен лицей оқушылары шақырылады. Жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын және неміс тілдері.

Конференцияға қатысу үшін өтінімдер жаратылыстану, техникалық, гуманитарлық және қоғамдық ғылымдар бойынша қабылданады.

ИнЕУ кафедраларында студенттік ғылыми үйірмелер мен шығармашылық топтар жұмыс істейді. Оған оқушылар да қатыса алады. Ғылыми үйірмелер мен шығармашылық топтардың жетекшілері – ЖОО-ның тәжірибелі педагогтары.


  1. Аймақтың әлеуметтік-экономикалық дамуы. Даму үрдістері мен перспективалары, «Экономика» кафедрасы, жетекшісі - Чуков Валерий Анатольевич;
  2. Flash-group, "Менеджмент" кафедрасы, жетекшісі - Казизова Гүлнар Серикболатовна;
  3. Павлодар облысын тұрақты дамыту мәселелері, "Менеджмент" кафедрасы, жетекшісі - Казизова Гүлнар Серикболатовна;
  4. Павлодар облысының шаруашылық жүргізуші субъектілерінің есебі мен аудитін дамыту мәселелері, «Есеп және қаржы» кафедрасы, жетекшілері – Темірбаева Қарлығаш Жұматайқызы, Жалтырова Ольга Ивановна;
  5. Қосалқы оқыту технологиясы шеңберінде Павлодар облысының шаруашылық жүргізуші субъектілерін дамыту мәселелері, «Есеп және қаржы» кафедрасы, жетекшісі – Полетаева Наталья Кузьминична;
  6. Эрудиттер турнирі, «Есеп және қаржы» кафедрасы, жетекшісі - Бекниязова Дана Сайлауқызы;
  7. Мемлекет және құқық теориясы мен тарихының өзекті мәселелері, «Юриспруденция» кафедрасы, жетекшісі - Ажибаева Жанна Қабиденқызы;
  8. Азаматтық құқықтың өзекті мәселелері, «Юриспруденция» кафедрасы, жетекшісі - Жигампар Алтынай Михайловна;
  9. Қылмыстық құқық мәселелері, «Юриспруденция» кафедрасы, жетекшісі - Кушнерев Михаил Николаевич;
  10. Жас ізденуші, "Қазақ филологиясы" кафедрасы, жетекшісі - Құрманова Зәуреш Кеңесқызы;
  11. Медиа-дизайнның заманауи технологиялары, «Журналистика және орыс филологиясы» кафедрасы, жетекшісі - Копцева Валентина Александровна;
  12. Жалпы орта білім беру мектептерінде орыс тілі мен әдебиетін оқытудың инновациялық әдістері, «Журналистика және орыс филологиясы» кафедрасы, жетекшісі - Кривенко Галина Анатольевна;
  13. Бұқаралық коммуникация құралдарының тілі мен стилінің өзекті мәселелері, «Журналистика және орыс филологиясы» кафедрасы, жетекшісі - Айтмагамбетова Марал Бейсетайқызы;
  14. Ғылыми ой өрісі, «Журналистика және орыс филологиясы» кафедрасы, жетекшісі - Имамбаева Ғайша Ертайқызы;
  15. Мәдениетаралық қарым-қатынас пен аударманың өзекті мәселелері, «Шет тілдері және аударма теориясы мен практикасы» кафедрасы, жетекшісі - Хамитова Гүлмира Абуовна;
  16. Ағылшын тілі теориясы мен практикасының өзекті мәселелері, «Шет тілдері және аударма теориясы мен практикасы» кафедрасы, жетекшісі - Зенкова Татьяна Витальевна;
  17. Лингвистикалық прагматиканың өзекті мәселелері, «Шет тілдері және аударма теориясы мен практикасы» кафедрасы, жетекшісі - Оразалинова Камилла Амангельдыевна;
  18. Жас зерттеушi, "Педагогика және психология" кафедрасы, жетекшісі – Жусупова Алмагүл Амангелдіқызы;
  19. Ертегі психологиялық көмек ретінде, "Педагогика және психология" кафедрасы, жетекшісі – Сарсембаева Элла Юрьевна;
  20. Экология және адам денсаулығы, «Биология» кафедрасы, жетекшілері - Химич Галина Захаровна, Хлущевская Оксана Анатольевна;
  21. Экология және флора, «Биология» кафедрасы, жетекшілері - Пономарева Татьяна Михайловна, Колыганова Любовь Александровна;
  22. Биологияны оқытудағы заманауи білім беру технологиялары, «Биология» кафедрасы, жетекшісі – Утилова Айгүл Мұратқызы;
  23. Павлодар облысының туристік кластерін дамыту, «Биология» кафедрасы, жетекшісі - Могилюк Светлана Владимировна;
  24. Дене шынықтыру және денсаулық, «Дене шынықтыру және спорт» кафедрасы, жетекшісі - Командик Татьяна Денисовна;
  25. Геродот, "Қоғамдық-тарихи пәндер" кафедрасы, жетекшісі - Раздықова Әсел Сәкенқызы;
  26. Ырғақ және алгоритм, «Математика және информатика» кафедрасы, жетекшілері - Шарая Светлана Николаевна, Ткач Галина Михайловна;
  27. Көлік техникасы және логистика, «Көлік және машина жасау» кафедрасы, жетекшісі - Куприн Федор Владимирович;
  28. Машина жасаушы, «Көлік және машина жасау» кафедрасы, жетекшісі - Годына Николай Николаевич;
  29. Батик, «Архитектура және дизайн» кафедрасы, жетекшісі - Мазина Юлия Ильинична;
  30. Креатив, «Архитектура және дизайн» кафедрасы, жетекшісі - Копосова Елена Николаевна;
  31. Балалар сурет мектебі, «Архитектура және дизайн» кафедрасы, жетекшісі - Дирксен Людмила Георгиевна;
  32. Қолданбалы биотехнология, «Қолданбалы биотехнология» кафедрасы, жетекшісі - Урюмцева Татьяна Игоревна;
  33. Химик, "Химия және экология" кафедрасы, жетекшісі - Сафаров Руслан Заирович;
  34. Эколог, "Химия және экология" кафедрасы, жетекшісі - Шарипова Зарина Муталиповна;
  35. Стандарттау және сапаны басқару, «Стандарттау және технологиялық жабдықтар» кафедрасы, жетекшісі - Свидерская Диана Сергеевна;
  36. Технологиялық жабдықтар және механика, «Стандарттау және технологиялық жабдықтар» кафедрасы, жетекшілері - Дубровин Павел Васильевич, Жанұзақов Мейіржан Қазыбекұлы;
  37. Жылу энергетикасы мен металлургияның қазіргі мәселелері, «Жылу энергетикасы және металлургия» кафедрасы, жетекшісі - Приходько Евгений Валентинович;
  38. Металлург, «Жылу энергетикасы және металлургия» кафедрасы, жетекшісі - Толымбекова Ляззат Байгабыловна;
  39. Сандық техника және басқарудың микробақылаушылары, «Электр энергетикасы» кафедрасы, жетекшісі - Шапкенов Бауыржан Кайдарович;
  40. Бағдарламашы, «Ақпаратты өңдеу мен басқарудың автоматтандырылған жүйелері» кафедрасы, жетекшісі - Глазырина Наталья Сергеевна;
  41. Компьютерлік физика, «Физика» кафедрасы, жетекшісі - Махметов Тілеген Сальменович.


Үйірме атауы Сабақтарды өткізу мерзімі Жауапты
1. "СМЖ өнімдері" Айдың 1-ші сенбісі, сағ.14.00-де, 1-ғимарат Ломов к-сі, 45, 017-ауд. доцент Свидерская Д.С.
2. "Құстар қалада" Айдың 2-ші бейсенбісі, сағ15.00-де, М.Горький к-сі, 102/4, 107-ауд. «Биология» кафедрасының доценті Пономарева Т.М.
3. «Пи таңбасы» Айдың 3-ші сәрсенбісі, 16.00-де, 5-ғимарат М.Горкий к-сі, 102/4, 205-ауд. аға оқытушы, математика магистрі Иванова П.А.
4. «Successful future»
Болашақта сәттілік
Айдың 3-ші жұмасы, 15.00-де, М.Горкий к-сі, 102/4, №519 ауд. аға оқытушы Карашашева Ж.Б.
5. «Ертегі терапиясы» Айдың 1-ші сейсенбісі, 15.00-де, М.Горкий к-сі 102/4, №525(а) ауд. аға оқытушы Сарсембаева Э.Ю.
6. «Химик-эколог» Айдың 4-ші жұмасы, сағ. 15.00-де, Ломов к-сі, 45, 408-ауд. аға оқытушы Матвеева Н.И.
7. "Физика есептер арқылы" Айдың 4-ші бейсенбісі, 16.00-де, Ломов к-сі, 45, 401-ауд. аға оқытушы, физика магистрі Айгумусова Д.С.
8. "Ювенальды әділет" Айдың 4-ші жұмасы, сағ. 14.00-де, М.Горкий к-сі, 102/4, №507 ауд. аға оқыт., юриспруденция магистрі Санасыров Н.Т.
9. "Бизнес және миллион" айдың 3-ші сәрсенбісі, сағ. 16.00-де, М.Горкий к-сі, 102/4, 422-ауд. аға оқытушы Жакупов Н.Ш.
10. «Жас ізденуші» Әр айдың 2-ші сейсенбісі сағ. 15.00-де, М.Горький к-сі ,102/4 628-ауд. Сулейменова Ә.К. оқытушы
11. "Электроника және робот техникасы" Айдың 2-ші жұмасы, сағ.16.00-де, Кутузов к-сі, 42/1, Балалар техникалық мектебі, 1-қабат, 2-каб. т.ғ.к., доцент Мануковский А.В.
12. «Креатив» Айдың 2-ші сенбісі, сағ.11.00-де, Ломов к-сі, 45, 127-ауд. аға оқытушы Копосова Е.Н.
13. «Батик» айдың 3-ші сәрсенбісі, сағ. 15.00-де, Ломов к-сі 45, 127-ауд. Мазина Ю.И.
14. «Металлург» Айдың 1-ші дүйсенбісі сағ.15.00-де, Ломов к-сі, 45, 211-ауд. т.ғ.д., профессор Никитин Г.М.
15. «Геродот» тарих үйірмесі айдың 2-ші сәрсенбісі, сағ. 15.00-де, М.Горкий к-сі, 102/4, 624-ауд. т.ғ.к., доцент Медетов Б.О.
16. "Көлік техникасы және логистика" айдың 1-ші дүйсенбісі сағ. 17.00-де, Ломов к-сі, 45, 230-ауд. аға оқытушы Логвиненко П.А.
17. "Машина жасау" Әр айдың 1-ші жұмасы, сағ.17.00-де, Ломов к-сі, 45, 126-ауд. т.ғ.к., доцент Годына Н.Н.
18. «Энергетик» айдың 2-ші бейсенбісі, сағ. 16.15-те, Павлодар қ. балалар техникалық мектебі Кутузов к-сі, 42/1 Доцент Шапкенов Б.К.
19. «Тапқырлар» Айдың 1-ші жұмасы, сағ. 15.00-де, Ломова к-сі, 45, 205-ауд. в.ғ.к., аға оқытушысы Қасымбекова
20. "Журналистика және жаңа медиа" айдың 4-ші сәрсенбісі, сағ. 16.00-де, М.Горкий к-сі, 102/4, 419-ауд. ф.ғ.к., доцент м.а. Кривенко Г.А.
 
Студенттік ғылыми үйірмелер мен шығармашылық топтар туралы қосымша ақпаратты ғылыми-ұйымдастыру жұмыстар бөлімінен білуге болады. Мекенжайы: Павлодар қ., Ломов к-сі, 45, 109 және 115-каб. Тел.: 8 (7182 2) 67-16-40, 8 (7182) 34-01-94.