ЖОО КОДЫ - 146

18. 6М072000 Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы
19. 6М072700 Азық-түлік өнімдерінің технологиясы
20. 6М073100 Қоршаған ортаны қорғау және өмір тіршілігінің қауіпсіздігі
21. 6М073200 Стандарттау және сертификаттау (сала бойынша)

Магистратурада кадрларды даярлау мына бағыттар бойынша жүзе асырылады*:

Ғылыми-педагогикалық

Магистратураға оқуға түсу қағидалары

• оқу мерзімі – 2 жыл
  • оқуға түсу уақыты – шілде
  • оқуға түсу шарттарышетел тілі және мамандық бойынша емтихан
  • оқу нысаны – күндізгі, қашықтықтан
  • қорытынды аттестаттау – магистрлік диссертация
  • білім туралы құжат – мемлекеттік үлгідегі диплом
  • берілетін атақ – бейін бойынша магистр

ИнЕУ-дің МВА бағдарламасының презентациясы

• оқу мерзімі - 1 жыл
  • оқуға түсу уақыты – жыл бойы
  • оқуға түсу шарттары - сұхбаттасу, эссе
  • оқу нысанымодульдік (айына екі рет: сенбі, жексенбі)
  • қорытынды аттестаттау – кешенді емтихан
  • білім туралы құжат - ИнЕУ дипломы
  • берілетін атақіскерлік әкімшілік ету магистрі

Қос дипломдық білім бағдарламасы

ИнЕУ магистратурасының «Экономика» және «Менеджмент» мамандықтары, К.Г.Разумский атындағы ММТБУ магистратурасының (Мәскеу қ, РФ) «Экономикалық үрдістерді реттеу жүйесіндегі форсайт» бағыты, «Экономика» мамандығы бойынша қосдипломды білім беру.
ИнЕУ-дің экономикалық бағыттағы магистранттарының екінші дипломды қатар алу мүмкіндіктері бар, оның Қазақстан Республикасының білім беру қызметтері нарығында баламасы жоқ.

Осы бағдарлама бойынша оқу бітірген магистранттар:

• стратегиялық жоспарлау және болжау, Форсайт әдістері мен технологиялары саласында білім алып дағдыланады;
  • пәнаралық әзірлемелердің ерекше мәдениетін қалыптастыруды қамтамасыз ететін болашақтың жүйелік зерттеуінің дағдыларын алады.

Бағдарлама түлектері стратегиялық жоспарлау және ұзақ мерзімді болжау мәселелерімен айналысуға бейімделген мемлекеттік билік орындарында, ірі компанияларда, халықаралық ұйымдарда еңбек ете алады.

Қос дипломды білім бағдарламасы бойынша магистратурада оқудың артықшылықтары:

• Магистрлік дайындық маманның нарықтық құндылығын арттырып, жұмысқа орналасудың мүмкіншіліктерін кеңейтеді;
  • серіктес компаниялардың тапсырысы бойынша біздің оқытушыларымыз өткізетін нақты жобаларды орындауға қатыса отырып, зерттеу жүргізу, топта жұмыс жасау, презентациялар өткізу дағдыларын меңгеру мүмкіндігі;
  • біздің университеттің базасында ресейлік жоғары оқу орнында бірлескен бағдарлама бойынша оқу мүмкіндігі.

Оқу мерзімі – 2 жыл
Оқыту нысаны – күндізгі – қашықтықтан, модульді

Біліктілік:

• Инновациялық Еуразия университетінің (ҚР) «Менеджмент» немесе «Экономика» мамандығы бойынша экономика ғылымдарының магистрі;
  • К.Г. Разумский атындағы ММТБУ (РФ, Мәскеу қ.) «Экономикалық үрдістерді реттеу жүйесіндегі «Форсайт» бағдарламасы бойынша экономика магистрі.

Оқуға түсу шарттары:
Қос дипломдық білім бағдарламасы бойынша магистратурадағы оқуға жоғары білімі бар және ИнЕУ-ге экономикалық мамандықтарға оқуға түсетін тұлғалар қабылданады. «Экономика мамандығы «Экономикалық үрдістерді реттеу жүйесіндегі Форсайт» бағытына бойынша оқуға қабылдау сұхбаттасу нәтижелері арқылы жүзеге асады.

Оқуға түсу үшін қажетті құжаттар тізімі:

1. Жеке куәлік көшірмесі (2 дана).
  2. Жоғары білім туралы дипломның (қосымшасымен) нотариалды расталған көшірмесі (2 дана).
  3. Медициналық анықтама (086-у нысаны).
  4. 3х4 см 6 фотосурет.
  5. Неке туралы куәліктің көшірмесі (егер диплом басқа фамилияға берілсе).
  6. Еңбек кітапшасының көшірмесі немесе жұмыс орнынан анықтама (болған жағдайда)
  7. Ғылыми және ғылыми-әдістемелік жұмыстар тізімі (болған жағдайда).
  8. Қос дипломды білім бағдарламасына өтініш.
  9. Шетел тілін тапсырғаны туралы сертификат (оқуға түскеннен кейін).

Қосымша ақпарат төмендегі мекенжайлар бойынша:
Павлодар қ, М.Горький к-сі, 102/4, 305-каб.
Телефон: 8 (7182) 31-42-78, 31-42-30, 31-42-96 (ішкі 161)
Павлодар қ, Ломов к-сі, 45, 1-ғимарат, 115-каб.
Телефон: 8 (7182) 34-00-10, 34-00-78

Ресей жоғары оқу орындарының бағдарламалары: «Құқықтану», «Инновациялық менеджмент»

Ресейлік Білім беру орталығының сайты

• оқу мерзімі – 2 жыл
  • оқуға түсу уақыты – наурыз, қыркүйек
  • оқуға түсу шарты – сұхбаттасу
  • оқыту нысаны – ИнЕУ-де қашықтықтан оқу
  • қорытынды аттестаттау – магистрлік диссертация
  • білім туралы құжат – РФ жоғары оқу орнының дипломы
  • берілетін атақ – бейін бойынша магистр

*Қатар білім алып, бірдей пәндерді қайта есептеу және екі диплом алу мүмкіндігі бар.

ИнЕУ – жаңғыртылмалы энергетика саласында магистрлерді даярлайтын Қазақстандағы жалғыз жоғары оқу орны. 2010 жылы Қазақстанда әлемдік энергетиканы дамудың осы басым бағыты бойынша алғаш магистрлер түлеп ұшты.

Қос дипломды білім беру және білім алмасу бағдарламалары бойынша ИнЕУ студенттері, магистранттары, докторанттары Ресейде, Түркия, Польша, Чехия, Венгрия, Дания, Голландия, Швейцария, Италия, Германия, АҚШ, Ұлыбритания және Қытайда оқып, тағылымдамадан өте алады.

Қосымша ақпаратты мына мекенжай бойынша алуға болады: Павлодар қ, Ломов к-сі, 45, 115-каб. Тел.: 8 (7182) 34-00-10, 34-00-78. E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.